Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım galba satılacak!!

aracı sattım bütün benzin paraları cebimde kaldı :D ama araçsızda olmuyor :rolleyes: karmakarışık birdurum ülkemiz şartlarında:confused:

arabasız da olabiliyorsa uzak dur Serkan, vergisi mtv si benzini bakımı... epeyce kara geçmişsin daha ne istiyorsun :eek:key:

keşke benim babamda sat dizel alalım dese,aksine benzin parasını ben veriyorum sen ne dert ediyorsun diyor sırf arabayı değiştirmemek için :D

keşke benim babamda sat dizel alalım dese,aksine benzin parasını ben veriyorum sen ne dert ediyorsun diyor sırf arabayı değiştirmemek için :D

ben 2007 de altea aldım 1.6 motor benzinli. benzini babam ödediği için bu arabayı ya sat yada en sonunda ben yakacam dedi. o yuzden sattık arabayı ama arabayı teslim ederken resmen ağladım. çok uzulmuştum.

kardeşim arabayı satmaktan ziyade sen şöyle yap,
1/okula yakın 1 yerden ev tut
2/arabayı satma
3/arabadan edeceğin zararlada döşe evi ufak çaplı
4/haftada 1 babaya (madem para ordan geliyor)gidersin
5/hafta içi misafir ağırla derim ben
BİR BİLDİĞİM VARDA KONUŞUYORUM YAV

1 depo 1 hafta gitmedi bana şuana kadar :D benimde günde 100km garantim var ve aracım 3 ay olacak nerdeyse 10binde :) babam dizel almak istiyordu ben dizel motoru sevmediğim için benzine ikna ettirdim ama bi problem yok şuan iinşallahta olmaz..
Ama zorunlu olmadığı sürece araç almaya gerek yok..

sen dizel leonda depoyu gırtlağına kadar doldur izmirde 900-1000km den aşşagıya duşmezsin. benim 1.9um izmire gitti adam 900kmden aşşağı yol yapmıyorum diyor. bence dizele geçç

ya evet haklısın abı ama sımdı ben bu araca cok calıstım lımıtlerını bılıyorum performans olarak ınanılmaz memnunum zaten alıcagım araba gene leon olcak o kesın bırsey ama ne bılıyım aynı performansı ve mutlulugu dıger aracta bulamıcam gıbı gelıyor :confused:

1 depo 1 hafta gitmedi bana şuana kadar :D benimde günde 100km garantim var ve aracım 3 ay olacak nerdeyse 10binde :) babam dizel almak istiyordu ben dizel motoru sevmediğim için benzine ikna ettirdim ama bi problem yok şuan iinşallahta olmaz..
Ama zorunlu olmadığı sürece araç almaya gerek yok..

ya walla zorunlu olmasa bende kullanmıcam arabayı haftasonu yada soguk yagmurlu havalarda kullanırım ama malesef bende mecburi bır olay yoksa benım de arabam daha 1 sene olmamıs alalı gecen hafta 15000 bakımından cıktı bugun 16400 oldu dunyanın yolunu yapıyorum:kizgin:

kardeşim arabayı satmaktan ziyade sen şöyle yap,
1/okula yakın 1 yerden ev tut
2/arabayı satma
3/arabadan edeceğin zararlada döşe evi ufak çaplı
4/haftada 1 babaya (madem para ordan geliyor)gidersin
5/hafta içi misafir ağırla derim ben
BİR BİLDİĞİM VARDA KONUŞUYORUM YAV

abı benmde olyle bır planım var ama daha hazırlıgı gecmeden bana oyle bırsey yapmayı dusunmuyolar yoksa bende bu konuyu daha önceden aıleme acmıstım

ya ıste ben bu arabaya cok alıstım ve ılk arabam oldugu ıcın asık olarak aldım ehlıyetım olmadan oncede almak ıstedıgım arac buydu aldık bu seferde elımden gıdıyo benı uzen kısmı bu :(

Geri
Üst Alt