Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım galba satılacak!!

TDI ile Aradaki fiyat farkını ve bakım masrafını amorti etmesi için gerekli olan kilometremi bu yoksa ? , Eğer öyleyse bende bi hesaplıyim :)

:Dabi yok öyle bi sistem,sen kendin amorti ettiriyosun onu ztn..tam 4yıl benzinli gezdim fulle depoyu hop bitsin fulle hop yine bitsin,maddi durumu kimin ndr bilmiyoruz tabi ama herkesin canını sıktığı bence ortada benzinin..4yılda 55bin km yapmışım benzin ile,lpg takalı 10ay oldu mesela arabam 82bine geldi:) he ben şimdi yakıta dahamı az harcadım tabiki hayır,ama evden çıkarken düşünmüyosun depo ne durumda die:) bide o benzin ibresi hep fullde duruyo ya hiç ötmüyo tınkk benzin bitiyo die,o kdr güzel bişekii:) bu arada lpg ye verdiğim parayı çoktan amorti ettim onu demek istedim:)

bence üzülme dizele geçtikten sonra çoook rahat ediceksin bende 2 ay öncesine kadar haftada 300-350 lira benzin alıyodum şimdi ise haftada 160 lira ile gezmenin keyfini çıkartıyorum :)

ya tabıkı kesınlıkle cok daha avantajlı olcak ama sonucta bu benm arabam cok sevıyorum ılk arabam olmasından kaynaklı bırsey daha dogrusu leon oldugu ıcın cok sevıyorum baska bı marka model olsaydı emın olun bu kadar uzulmezdım:(

TDI ile Aradaki fiyat farkını ve bakım masrafını amorti etmesi için gerekli olan kilometremi bu yoksa ? , Eğer öyleyse bende bi hesaplıyim :)

aslnda tam sınır değilde dediği tüketim değerine bakarak tl üzerinden kabaca bu menzil değerinimi görüyor diye düşündüm :) sonuçta dizel leon alsa minimum 10000 tl vericek peşin.

ayda 3000 km yapıormsn

5 gunden 100 km dıye hesaplarsak ayda 2000 km ye gelıyo ee bıde bende gezınıyorum dedıgım gıbı pazartesı ve cuma gunlerı kız arkadasımı gormeye gıdıyorum zaten bı gun ıcınde 200 km nın ustune cıkmıs oluyo hanı 3000 degılse bıle 2800 km sı vardır :D

tdı a geçsen ne olcak şehir içi 850 yapcaksın en ii depoyuda 170 küsürlere doldurcaksın eğer arabyı sıfır aldıysan sattığına değmez bence:D

5 gunden 100 km dıye hesaplarsak ayda 2000 km ye gelıyo ee bıde bende gezınıyorum dedıgım gıbı pazartesı ve cuma gunlerı kız arkadasımı gormeye gıdıyorum zaten bı gun ıcınde 200 km nın ustune cıkmıs oluyo hanı 3000 degılse bıle 2800 km sı vardır :D
tsi için normal değerde yakıyorsun fazlamı yaktırıyorsun die düşündüm ilk başta. tdi alsan lt bazında çok değişmez tüketimin ama lt fiyatı çok değişirama buda alırken 10000 tl vermeye değermi bunu hesaplaman gerek.

tsi için normal değerde yakıyorsun fazlamı yaktırıyorsun die düşündüm ilk başta. tdi alsan lt bazında çok değişmez tüketimin ama lt fiyatı çok değişirama buda alırken 10000 tl vermeye değermi bunu hesaplaman gerek.

bende babama ıste dedıklerını anlatmaya calısıyorum zaten TDI alsam bıle oo arabanın da motoru acılılana kadar yuksek tuketıcek ben TSI da ortalama 5,2-5,5 arası ortalama ıle kullanıyorum bu arabanın da bundan daha ekonomık olması soz konusu olamaz ben zaten hesapla kıtapla ugrasmam su saatten sonra eger arabamı satmaya karar verırse ben haftaya 3 gunde oo depoyu bıtırıcem bıde okula 220 km le gıdıcem bakalım ne kadar tuketıcek onu gorurum :D

Bir süre toplu taşımaya yönel :D:D Sonra evdekilere durumu açıkla, durumu izah et. Birde ailene güncel benzin fiyatlarını söyle... :)

Geri
Üst Alt