Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım galba satılacak!!

arabamı genelde c.tesi pazar çıkarırım ama çıkardıgım zamanda 350 km den aşagı gitmiom :D

Ya bu arada tsi'a lpg çıktı arkadaslar 3-4ay önce doğrumu?varmı sağında solunda yaptıran,yada duyduğunuz yaptıranlar.iyimi kötümü,performansa etkisi ne,ne kdr yakıyomus?

o kadar yol yapıyosan zaten bastan yanlıs secım yapmıssın motor secenegı konusunda

ben aracımı alırken 1.6 TDI yoktu malesef olsa gercekten ondan alırdım ama sunuda soylemek ısterım pazar gecesı gırtlagana kadar dolduruyorum depomu ve ben bı depo benzınle 700-800 km arası yol yapıyorum daha ne kadar ekonomık kullanabılırım kı arabayı :)

baba karışma sen bu işe de arabanla arana kimseyi sokma :)

Ege bir firma yönetmiyorsan o kadar km yi nerde yapıyorsun merak ettim.? o kadar yola yanlış motor seçimi olmuş,babanda son derece haklı.

Ya bu arada tsi'a lpg çıktı arkadaslar 3-4ay önce doğrumu?varmı sağında solunda yaptıran,yada duyduğunuz yaptıranlar.iyimi kötümü,performansa etkisi ne,ne kdr yakıyomus?

Gazı sıvı likide çeviren bi lpg sistemi çıktı doğrudur . LPDI diye geçiyor , yüksek basınçla gelen gazı sıvı likide dönüştürerek , püskürtme yapıyor. Başka turbo araçlara yaptıran var fakat tsi a uygulatan henüz görmedim , ya da paylaşılmadı...

http://www.autogas-blog.de/autogas-news/vialle-lpdi-testfahrt-mit-dem-seat-altea-xl-14-tsi/

ya mutlaka benzıne gore avantajlıdır var mı yok mu bılmıyorum ama ben sahsen yaptırmam aracıma lpg benı nedense cok rahatsız eden bırsey :eek:

eminim ztn lpg yi seven yoktur:) fakat durum ortada ki seni benzin daha çok rahatsız ediyor;)

Geri
Üst Alt