Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Sorgulama

Derler ya İsmail Kurt Kocayınca .... ....... ......... Olurmuş bu atasözleri varya ah bu atasözleri :D Kardeşim hayırlısıyla bi alda modlarsın yengem de seni modlar :D Bu arada ailemiz genişliyo demişsin köpeği mi aldın yoksa :) Sende nerde bi beleş araba var bulursun kardeşim :D Modlama olayına bakalım Yengemiz ne diyecek sabırsızlıkla bekliyorum :D :D :D

Abi kafanı bozarsa sende turbo,intercooler değişimi .... devam et bırakma peşini :p

Ya al artık Kıvanç bi beni geçmesi kalsın söz gaza basmıycam :D

araç sefa gündüz adına kayıtlı. benden kısa bilgi sadece. bu arada garanti bankası online işlemleri kullanan varsa araç kimin adına kayıtlı görebiliyor

adam motor ve sase numarasını vermiyor serbayım olan bu?? mert abiden gerekli açıklamayı bekliyorum.. plakan sorgu olayını anlayacağınız..

ön sağ ve kaput hasarlı 42 fu 874 plaka ile
34 tz 3920 plaka ile araç pert olmuş oyak sigortadan(alttan hasar)

Bu arabayı ıstanbuldayken gormustum,Tz plaka mı dıye tahmın yurutuyodum ama bılgı olmayınca bsey yazmadım.Motorda flan sorunlar vardı arkadasımın dukkanına geldıgınde,daha sonradan da zaten ıyıce olan olmus anlasılan

Kıvanç abi bu araba biraz yaş gibi sanki..

Geri
Üst Alt