Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Sorgulama

ön sağ ve kaput hasarlı 42 fu 874 plaka ile
34 tz 3920 plaka ile araç pert olmuş oyak sigortadan(alttan hasar)

allah razı olsun cezmi abi,yaş tahtaya basacaktım az kalsın..! işte scw budur, işte dayanışma buna derim ben :D

Bu arabayı ıstanbuldayken gormustum,Tz plaka mı dıye tahmın yurutuyodum ama bılgı olmayınca bsey yazmadım.Motorda flan sorunlar vardı arkadasımın dukkanına geldıgınde,daha sonradan da zaten ıyıce olan olmus anlasılan

bende diyorum bu araç neden bu kadar ucuz,,tam niyetlendim nasip değilmiş..başka araçlara bakalım artık acelem yok doblom var allah çok şükür idare ediyorum şuan..temiz bir 1.8T bulursam kaçırmıycam..

Kıvanç abi bu araba biraz yaş gibi sanki..

aynen yiğido bize nasip değilmiş ekmeği yenmiş bu aracın? serbay gibi kendime güvenebilsem sıfır tsi çakmak istiyorum aslında..bakalım önümüzdeki maçlara artık..en son çare sıfır alıcam ama o kadar parada gömmek istemiyorum??

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
zaten ben scw den onay gelmedikten sonra notere gitmem..cezmi abime bak seceresini döktü 2 dk. içinde :D

---------- Post added at 19:23 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

bu adamla ozel ılgılenıcem

hangi adamla kanka?? benimle mi ilgilencen :D zaten ilgi ve şafkate ihtiyacım var :p

pm attım eger adam yalan soylerse ne gerekirse sovecem...

sıfır tsi alacağına internette kırmızı cupra r var izmirde. temiz gibi duruyor. 39 binden 32 bine düşürmüş fiyatı. pazarlıkla bin lira daha düşse alınır bence kıvanç. veya güçlü olsun az yaksın dersen 32 bine yine cupra r görünümlü 1.9 tdi top sport var. 3 milyarlık yüklemeyle 250 hp dizele binersin

sıfır tsi alacağına internette kırmızı cupra r var izmirde. temiz gibi duruyor. 39 binden 32 bine düşürmüş fiyatı. pazarlıkla bin lira daha düşse alınır bence kıvanç. veya güçlü olsun az yaksın dersen 32 bine yine cupra r görünümlü 1.9 tdi top sport var. 3 milyarlık yüklemeyle 250 hp dizele binersin

kardesim onlar hep nakit paraya dönüyor..o kadar nakitim yok sıfır araç almak çok daha kolay diye öyle söyledim banka kredisiyle..20 bin peşin üstüne banka kredisi seklinde! bağkur borcumdan dolayıda bireysel kredi çekemiyorum ama sıfır araç kredisini hertürlü veriyorlar..?

anladım kıvanç.ama bir şekilde bir yolunu bulursan kredi çekmenin bence bahsettiğim iki araçtan birisi alınabilir. özellikle dizel top sport seni çok güzel tatmin eder. şu anda alabilecek olsam 2. kez düşünmeden gider alırdım.

subarudan vaz geçmedim. şu anda erteledim. tamamen duygusal :D ben senin yerinde olsam 2 kez düşünmezdim demek istedim. ibizamı satınca yine subaru almayı düşünüyorum.

Geri
Üst Alt