Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Sorgulama

boyle anlasılmaz niye diye sorarsanız. zamanında eniştemin 1.8 t passatında rahmetli dayım:) kafası güzelken bi yumruk atmıştı yolcu airbag ine aynı o şekle gelmişti. yani aynısı olabilir.

aynısı bi arkadaşım yaptı alkollü ve sinirliyken kapağın bütün çizgileri belli olur hala az daha yüzünde patlayacakmış görünce anladım.. :D

dayak yemiş araba almam ben :D adamı aradım bakalım mesaj atıcakmış şase ve motor nosunu?? çok uygun bırakmasının sebebide paraya sıkışmış olmasıymış..insallah bu arabadan bişey çıkmazda alırım şu canavarı yüklerim hemen :D

Kıvanc kanımca mk1 leonlarda o kronık olarak benım arabamdada aynı sorun vardı,DOD dan aldıgım ıcın arabanın gecmısı de gorunyodu ve aırbagle alakalı hc bsey yoktu ama braz dısarda duryodu aynen bundakı gıbı,yıne de arastırmak da fayda var

can bu aracı alırsam yüklememe yardım edeceksin kaçarın yok okee :D sen bu mk1 leri çok iyi tanıyorsun...

MK1 Leon ve MK2 Toledo'da biraz dışarda durur, normal..

KIvanç pazaretesi günü beni cepten ara bütün şeceresini dökeyim sana tramer kaydından :)

internette 1.8 t motor için 400 hp ye kadar destekleyen turbo vardı. dün gördüm. fiyatıda çok iyiydi. birebir uyuyormuş. hortum falan değiştirmene gerek yok yazıyordu. ilk etapta bir onu alırsın birde yazılım atarsın süper olur kıvanç

internette 1.8 t motor için 400 hp ye kadar destekleyen turbo vardı. dün gördüm. fiyatıda çok iyiydi. birebir uyuyormuş. hortum falan değiştirmene gerek yok yazıyordu. ilk etapta bir onu alırsın birde yazılım atarsın süper olur kıvanç

Mehmet abi 400bglerı gorebılmek ıcın 1.8 t egsoz manıfoldu,enjektor,benzın pompası flan banko degısceksın yoksa o ıs olmaz

KIvanç pazaretesi günü beni cepten ara bütün şeceresini dökeyim sana tramer kaydından :)

mert abi sana güveniyorum şu aracı alalım sonra gırtlağa kadar doldururuz :D önce aracımızı alalım ama..!

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:44 ----------

Mehmet abi 400bglerı gorebılmek ıcın 1.8 t egsoz manıfoldu,enjektor,benzın pompası flan banko degısceksın yoksa o ıs olmaz

400bg önden çekişli bir araba için çok fazla bence..birde benim ölümüm olur nasıl araç kullandığımı biliyor bazı arkadaşlar o yüzden kendimden korkuyorum :D ama sağlıklı 250 bg. e hayır demem :D

Geri
Üst Alt