Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araç Sorgulama

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında karapale tarafından paylaşıldı.

1. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    Arkadaşlar aramızda tramer den plaka sorgulayan biri var mı..bana bu plakanın geçmişini bulabilirmisiniz.. 42 FU 874 şimdiden teşekkürler yardımlarınız için...

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Kıvanç abi kendi kasko şirketini arasan yardımcı olabilirler aslında..

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    ruhsat sahibinin tc no ögrenme ihtimalimiz varmı?

4. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Kıvanç abi sigortacı bir arkadaşıma bakmasını rica etmiştim de kaskosu olmadığı için bakamadığını söyledi. Motor veya şasi numarası olursa baktırabilirim?

Edit:Trafik sigortasından bakmaya çalışmış trafik sigortası da gözükmüyormuş.Sigorta poliçeleri motor veya şasi numarası üzerinden yapılmışsa sigortası da gözükmeyebilirmiş.Yani motor ve şasi numarası lazım abi.

5. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
  6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Konya'daki Cupra'nın şase ve motor no'sunu istemiştim adam vermişti telden..
    bence arayıp bi sor abi..

7. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    yiğit bak bakim bu fotoda yolcu airbagi tamir görmüş mü?? sen anlarsın uzman gözüyle yorumunu alayım :D

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    abi valla şimdi derim görmüş doğru olmaz..
    motor ve şase no'sundan sonra eğer ki kazası varsa bildiğin turkuazdan bakıp da ön gögüs ve airbag alınmadığını görürsen anlarsın..Konya'daki Cupra'nın patlamaktan gözü dönmüş mesela ama pertten sonra sadece bi defa göğüs almışlar..airbag'ler hakgetire yani.. :D :D

9. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    kıvanç yolcu airbag i açılmış duruyo..dikkatli bakarsan tam oturmamış yerine..

10. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    boyle anlasılmaz niye diye sorarsanız. zamanında eniştemin 1.8 t passatında rahmetli dayım:) kafası güzelken bi yumruk atmıştı yolcu airbag ine aynı o şekle gelmişti. yani aynısı olabilir.

Sayfayı Paylaş