Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALLAH bu polisleri bildiği gibi yapsın,ben bıktım artık bunlardan :@

sen yukardan aşşağı hatalı ol polislere suç bul :D:D:D:D geçmiş olsun emreciğim

geçmiş olsun sıkma canını maalesef oluyor böyle şeyhler..

bizim trabzonda bu tarz direten trafik polislerine götürü usulde dayak vuruluor :D ondan sonra seni görse bile görmezden gelior geçmiş olsun kardeş !:eek:key:

emre gecmıs olsun éé polısler bazen bu konuda ınsanlarla makara yapabılıyor !! hasanın arabsaını 15 gun bagladılar vaktıyle yarın gel al demısler sırf getırtmek ıcın herhalde!! keske ehlıyetı bı arastırsaydın

bu arada 2 hafta once ıcmeler koprusunde bı arkadasımla tartısma yasadım bın lan arabaya durumları oldu megerse mobese varmıs 5 6 km sonra yetısıp onumu kestıler :) noluyoruz dedım

geçmiş olsun kanka.... polis işte ne diyebilirsinki... ne desek eksik kalır ya neyse... ama fena heyecan yaşamışsın 7 ekip arabası peşinde NFS Most Wanted gibi olmuş :D tekrardan geçmiş olsun...

Valla sayın adaşım, öncelikle geçmiş olsun. Ama benim de polis olmak (özel isteğim de trafik) gibi bir düşüncem olduğundan mıdır bir empati yapmayı denedim. Merkezden seni uyaracaklar hem de "bölgedeki bütün ekiplerin dikkatine" şeklinde, sen o olaya müdahale etmek içn çaba göstermeyeceksin ha? Vay haline o zaman... 7 aracın gelmesi demek o bölgede o an 7 aracın olması demek. Hepsi müdahale etmiş sadece... aracı bağlayalım diye diretmelerine birşey diyemem ama her kurumda, her yerde, her şehirde şerefsiz olabileceği gibi dürüst olanları da var. Polislerin hepsini karalamak bize birşey katmaz, yukarıda Allah var, onlar görmediği zaman yapmadığımız trafik canavarlığı kalmıyor. Ama hatasız olarak yakalanırsak da ağzımıza geleni söylüyoruz. Tamamiyle kural ihlali yapmadan araba kullanan var mı aramızda? %99,9 herkes günde en az 1 defa kural ihlali yapar, hem de cezası olandan. Ama gerek yakında olmamaları, gerek bazılarına göz yummaları bizi bu konuda engellemiyor.

Demem o ki, onlar da insan, bazen gıcık taraflarına geliyor zıt gidiyorlar. Mesela ben o polislerin yerinde olsaydım, merkezden emir gelseydi hatta sen inip bana "terörist miyim ben?! Ne oluyor?" diye bağırsaydın sana aynen şunu söylerdim: "Ne farkın var?!" Çünkü biri bana bağırdı mı kıl olurum. İnsan gibi konuşmak varken bağırmak (seni tenzih ederim) hatta çemkirmek niyedir?

Neyse, yine de ufak atlatmışsınız, dua edin ben değildim :D

çok geçmiş olsun.bazen oluyor boyle seyler.geçenlerde bizim halaoğluna benzer bir uygulama oldu hatta daha ağırı.olay sultanbeyli de oldu.imdat polis abiler karşı yonden gelirken uzunları yakıyorlar.tepe lambaları yanmıyor!bızımkıde yakıyo uzunları sonra yan yana gelınce ne var bilader hesabı...!ki polis senin uzerini bile arayamaz.arabanın içini didik arıyorlar.sonra o var mı bu var mı dıye soruyo en sonundada ceset torbası var mı dıyor!!!olaya bak sen.bızımkıde vardı aşağıda attım demis:)sonra yanında ehliyet olmadığı için trafik çağırmış.merkeze gıtmısler.lan lı lun lu defalarca konuşmalar polis merkezinde oluyor bunlar.ve sonra iki yumruğuyla beraber göğsüne vuyor.sebebi odaya ağır adımlarla geçmesi!ve polis merkezinde!kameraların önünde!Olayı savcılığa şikayet ederek devam ediyoruz.ve muhtemelen görevini suiistimal eden o polis görevinden alınacak veya farklı seyler…ama sonuç olarak bir polisin tepe lambasını yakmadan dolaşması ne derece doğruçgbt sinde zerre suç olmayan insanlarla boyle uğraşılması neden.sorguladığım sey sadece bu.eğer farklı olmamız gerekiyorsa onuda biliriz ama o zaman ne farkımız kalır. Tekrardan geçmiş olsun.:(

Üzücü bir durum ama sadece uyarı ıle yırtar.Bunun nedeni it iti ısırmaz.

Valla sayın adaşım, öncelikle geçmiş olsun. Ama benim de polis olmak (özel isteğim de trafik) gibi bir düşüncem olduğundan mıdır bir empati yapmayı denedim. Merkezden seni uyaracaklar hem de "bölgedeki bütün ekiplerin dikkatine" şeklinde, sen o olaya müdahale etmek içn çaba göstermeyeceksin ha? Vay haline o zaman... 7 aracın gelmesi demek o bölgede o an 7 aracın olması demek. Hepsi müdahale etmiş sadece... aracı bağlayalım diye diretmelerine birşey diyemem ama her kurumda, her yerde, her şehirde şerefsiz olabileceği gibi dürüst olanları da var. Polislerin hepsini karalamak bize birşey katmaz, yukarıda Allah var, onlar görmediği zaman yapmadığımız trafik canavarlığı kalmıyor. Ama hatasız olarak yakalanırsak da ağzımıza geleni söylüyoruz. Tamamiyle kural ihlali yapmadan araba kullanan var mı aramızda? %99,9 herkes günde en az 1 defa kural ihlali yapar, hem de cezası olandan. Ama gerek yakında olmamaları, gerek bazılarına göz yummaları bizi bu konuda engellemiyor.

Demem o ki, onlar da insan, bazen gıcık taraflarına geliyor zıt gidiyorlar. Mesela ben o polislerin yerinde olsaydım, merkezden emir gelseydi hatta sen inip bana "terörist miyim ben?! Ne oluyor?" diye bağırsaydın sana aynen şunu söylerdim: "Ne farkın var?!" Çünkü biri bana bağırdı mı kıl olurum. İnsan gibi konuşmak varken bağırmak (seni tenzih ederim) hatta çemkirmek niyedir?

Neyse, yine de ufak atlatmışsınız, dua edin ben değildim :D

Bende empati yapıyorum ama bızım anonslar galıba farklı yerlerden gelıyor.uç sokak otesınde kacan hırsıza yapılan anonsu gobegını kasıyarak dınleyen ve anons sonunda koca kıcını kıpırdatmayan polıslerımızde var.Benım ıcın o zamandan berı bu durumu yapan her polıs memurunun hırsızdan farkı yoktur.Gorevı vatandası ve asayısıo saglamak olan polıs bu hareketı ıle hırsıza yardımcı olmaktadır.Bugune kadar bu polıs mılletının bır tane ıyısını gormedım goremeyecegım.

Geri
Üst Alt