Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALLAH bu polisleri bildiği gibi yapsın,ben bıktım artık bunlardan :@

Emre geçmiş olsun.....Seni bu sürece surekleyen noktada hatanı kabul etmişsin zaten....Aracıda yanılmıyorsam floryada kolejın arka tarafında lanet bır otopark var anladıgım kadarıyla oraya cekmışler.Geçmiş zzaman benimde orada ufak bir maceram oldu.Çalıştıgım şirketin aracı ıle iş yerinden ayrıldım.Üzerime mont vs almadım hemen gidip gelicem ve aracta olucam diye polisleri hesaba katamadım.Aracı yoktan bır sebepten bagladılar ve ben aralık ayında florya sheelınn orda dıger aracı beklerken fena usuttum hala o polıslere soverım.Aracı yoktan sebepten bagladılar ve otoparkta semtten tanıdıgımız trafık polısı bır abımız denk geldi o araya girdi.Bütün çabalarına ragmen aracı baglamakta ısrarcı oldu.Galiba o tarafa bakan trafıkcılerın hepsinde aynı sıkıntı var.

aynen abi o lanet ve ucube bir yerde olan otopark ve o polisler

Çok geçmiş olsun çok sinir bozucu bi olay yaşamışsınız :(.

Kanun açık ve net emre türkçe gibi nereye çekersen oraya gidiyo yasaya göre orjinal dışı araca herşeyi takmak yasak... yasaya bak değil jantına teybine bile laf söyleyecek kadar rahatlar ne yazıkki... gece gece herşeyi üst üste getirip biz bundan ne yaparız derdine düşmüşler maksat üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi belli değil...

abi yasa nette yasaların hukuga uygunluğu diye de bişiy var.. kanun bizi korumak için var saçma sapan kanunlar saçma sapan insanlar ile bir araya gelince biz ızdırabını çeken oluyoruz..

çok anlatmam böyle şeyleri ama bende bir gün çevrildim ;

polis: evrakları alalım..
ben: buyrun..
p: (evraklara bir süre bakar ruhsatın orasını burasını kurcalar ama hepsi tam)
p: ilkyardım çantası?
b: var
p: yangın söndürücü
p: zincir? (bu arada aylardan ya ekim ya kasım)
b: var???
p:(biraz durdu bekledi başını fln kaşıyo.. bu arada beni çevireli 10dkka oldu biyere yetişiyorum...)
p: sana ceza yazıyorum dedi
b:?!?! ne diyosun??
p: kusura bakma yazıcam dedi ve (bana elindeki makbuz koçanını gösteriyo) amirim bunları bitirmeden gelme dedi ksura bakma kardeş diyo (bak??!?)

naparsınız siz söyleyin.

beyler kusura bakmayın bunun gibi bende hiç yoksa 10 tane örnek var... böyle saçma sapan insanlardan bahsediyorum işte.. iyisi de vardır mutlaka ama bana hep boylesi denk geldi... yazık böyle bir kurumun adını bu hale getirdiler...

abi yasa nette yasaların hukuga uygunluğu diye de bişiy var.. kanun bizi korumak için var saçma sapan kanunlar saçma sapan insanlar ile bir araya gelince biz ızdırabını çeken oluyoruz..

p:(biraz durdu bekledi başını fln kaşıyo.. bu arada beni çevireli 10dkka oldu biyere yetişiyorum...)
p: kusura bakma yazıcam dedi ve (bana elindeki makbuz koçanını gösteriyo) amirim bunları bitirmeden gelme dedi ksura bakma kardeş diyo (bak??!?)

naparsınız siz söyleyin.

beyler kusura bakmayın bunun gibi bende hiç yoksa 10 tane örnek var... böyle saçma sapan insanlardan bahsediyorum işte.. iyisi de vardır mutlaka ama bana hep boylesi denk geldi... yazık böyle bir kurumun adını bu hale getirdiler...

+10000

Emre kardeşim bir kez daha geçmiş olsun sana...

Kötü bi gece gecirdik gercekten de özelikle kazayı gördükten sonra tamamen dağıldım ben

polis örnekler anlatmakla bitmez... kendilerini bişi sanıyorlar:D benide cevirdiklerinde o varmı bu varmı sonunda hersey tamam arka camlarında film var dedi :D

yazdı :D:D

yazık bunlara bide vergi veriyoruz biz haram olsun ... bi boka yaradıkları yok

naparsınız siz söyleyin.

Bunun aksini iddaa eden mi var??? aynı şey benim de başıma geldiki bu sadece arabada değil işyerinde bile oldu adam geldi hiçbişey yokken ceza kesti gitti bide üstüne ararsam bulurum açık beni uğraştırma dedi bu durumdan herkes muzdarip kimsenin memnun olduğunu sanmıyorum bu konuda....:eek:key:

cokk geÇmİŞ olsun... :( konuyu okudumda bya bİİ sİnİrlendİm bende yaa hepsİ ayni amk ler banada gecenlerde cam flİmlerİne yazdilar bİde kaĞit verdİler sÖkecekmİŞİm gÖstereck mİŞİm felan yoksa men gÖzÜkecekmİŞ yaptirmadim gecen cevİrmede bİŞey Çikmadi durr baklim sonrakİnde Çikarsa Çokk kavga edrİz o polİslerle bu devİrde cam flİmsİz arabami var yaa %90 arabalr flİmlİ kendİ Şahsİ arabali bİle flİm var emnİyetlerİn arkasina gİdİn de bİ bakin Ölee yanİ anladim o ankİ halİnİ benmkİ yaninda hİÇ bİŞey deĞİl...

çok geçmiş olsun.bazen oluyor boyle seyler.geçenlerde bizim halaoğluna benzer bir uygulama oldu hatta daha ağırı.olay sultanbeyli de oldu.imdat polis abiler karşı yonden gelirken uzunları yakıyorlar.tepe lambaları yanmıyor!bızımkıde yakıyo uzunları sonra yan yana gelınce ne var bilader hesabı...!ki polis senin uzerini bile arayamaz.arabanın içini didik arıyorlar.sonra o var mı bu var mı dıye soruyo en sonundada ceset torbası var mı dıyor!!!olaya bak sen.bızımkıde vardı aşağıda attım demis:)sonra yanında ehliyet olmadığı için trafik çağırmış.merkeze gıtmısler.lan lı lun lu defalarca konuşmalar polis merkezinde oluyor bunlar.ve sonra iki yumruğuyla beraber göğsüne vuyor.sebebi odaya ağır adımlarla geçmesi!ve polis merkezinde!kameraların önünde!Olayı savcılığa şikayet ederek devam ediyoruz.ve muhtemelen görevini suiistimal eden o polis görevinden alınacak veya farklı seyler…ama sonuç olarak bir polisin tepe lambasını yakmadan dolaşması ne derece doğruçgbt sinde zerre suç olmayan insanlarla boyle uğraşılması neden.sorguladığım sey sadece bu.eğer farklı olmamız gerekiyorsa onuda biliriz ama o zaman ne farkımız kalır. Tekrardan geçmiş olsun.:(

aslında en güzeli polis çevirdiğinde onun goreceği şekilde kameraya çekmek.ne cezamız varsa yazsın.sorun değil.:)

Emre geçmiş olsun kardeşim,tam filmlik olmuş:)

Ulen şöyle 7-8 ekip arabası beni durdurmadı hiç ne heyecan:D

Geri
Üst Alt