Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALLAH bu polisleri bildiği gibi yapsın,ben bıktım artık bunlardan :@

İbrahim abi, bugün havaalanında da polis beni durdurdu bil bakalım niye :D Araba sırf güzelmiş diye. Bakındı içine dışına filan çok beğendi, utanmasa binip turlicaktı ya :D Görsen komediydi :)

ya geçen gün antebe bakan gelmiş antebin girişinde kırmızı ışıklar var orda hiç durmam trafik olmadıgı için orda bi yapıştırdım kırmızıda geçtim tam geçerken bide ne göreyim saglı sollu orta refüjde polisler bakanın geçişini beklio bütün gözler üzerimde napıo bu manyak gibisinden

Alkollü araba kullanmayı cinayete teşebbüse bağlamanız hangi kanuna dayanıyor? Sadece trafik güvenliğini tehlikeye atma suçu işlenebilir. Cinayete teşebbüs dediğiniz o kadar kolay birşey değil ve alkollü araba kullanıp kimseye çarpmadan cinayete teşebbüsten yargılanan görmedim ben :)
Ayrıca Avrupa'da polis tamam sana bişi yapmıyorum sadece ceza yazıyorum diyip arkadan iş çevirmez :) Eğer ehliyetin men olduğundan haberi olsaydı çok daha farklı davranırdı Emre abi.

aynen öle kardeşim,içimi anlatıın vallahi.ben burda demogoji yapmak istemiyorum ama yaş 30'a 1 var ve bu zamana kadar iyi bir trafk polisi denk gelmedi gelmezde emiim.....!tartışmamak için bazı yazılara cvp vermiyorum.zaten gerginim boşuna kimseyi kırmaya gerek yok.sizleri seviyorum scw.iyi ve kötü yorumlarınız için çok teşşekürler.umarım sizler yaşamassınız böle durumları

Yolda düzgün kurallara uygun giden birkişinin bunlar başına gelmez sanırım. Hatayı bu olayda poliste aramak bence nekadar mantıklı bilemiyorum. Art arda yapmış oldugunuz hatalar zincirinin bir karşılığı gibi geldi bana . Geçmiş olsun.

Bu polisler olmasa trafıkte en az % 30 den fazla alkollü ve kurallara uymayan sürücülerle karşılaşır ve başımıza neler gelebileceginide allah bilirdi. Polis varken bile olan alkollü araç kullanma kazalarını göz önüne alırsak yok ken ne olurdu bilemiyorum.

hiçbişeyi karşılığı böle olmaz ne adam öldürdüm ne dağa çıktım nede bi olaya karıştım.trafik konusuna gelince arabamda egzos yok,cam filmi yok,makas atmıyodum,alkol yoktu,orta şerit 90 km hız vardı kii gecenin ikisinnde bomboş yol.hayatımın enn düzgün trafiğiydi belkide.bi plakalarım yoktu oda ertesi gün takılcvaktı zaten.ben ne kadar kouşursam boş anlayan anlar alamayan yaşayınca anlar bu durumu.

Ben o gece polisler icin yorumumu yapmistim abi burda yapmama gerek yok :) ama iyiki sinirlerine hakim olabilmissin herkez yapamaz bunu abi :)

Emre ben 6 ay boyunca polis, Dhmi güvenlik ve Gumruk muhafaza üçlüsünden günde en az 3 kere kontrolle hava sahasına geciyorum. Adamlar 6 ay sonra bile hala ne işin var, nerde çalışıyorsun diye soruyor adamları günde en az 6 kere görüyorum. Bu adamlara rüşvet olarak yemek içecek, kullandıkları lavabo tuvaleti yenilemek, harici disk takviyesi bile yaptım, soruyu sorduklarında cevap verirken ben utanıyorum adamlar utanmıyor. Güvenlik işlerinde bu tarz adamları özellikle seçiyor olsalar gerek.

geçmiş olsun zor durummuş...

geçmiş olsun bu aynasızlardan ne çekiyoruz anlamamıyorumki

Geri
Üst Alt