Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACIL Yardım -Cam filmi cezası

suanda cıddı bı sekılde yogunluk var bu konuda ... ama sole dıyım genelde sokturulen araba dısında degısıklık oldugu bellı araclar... bı arkadas megane lar demıs o meganeların cogunda ya asker cıkıyor ıcınden yada meclıs gorevlısı falan polıste tırsak tabı bıse yapamıyor onlara aynı sekılde banada olmuyor bu yuzden aracım laguna ben belkı soforum bı polısle bu konuyu konustum ben senı ıcınde goremedıkce senı durduramam dedı arac ıcındekı askerı bı sahıs olma olasılıgı cok yuksek oldugu ıcın .....asırı sade sedan aracların basına gelmıyor bole seyler genc ısı dıye dusunursek hep onların basına arkadas cevremde herkesın gıtıt bı benım kaldı bakalım bende beklıyorum ne zaman alcaklar benı dıye herkese gecmıs olsun .....muyane full muyane haberınız olsun

Emniyet müdürümüz degiştigindenmidir artık (ist.) nedir bilmem ama istanbulda son zamanlar herşeyin üstüne gidiliyor benim çok dikkatimi çekti...

Mesela havalimanında bir başkomiser bir amir 2-3 memur gözaltına alındı ve havaalanındaki bütün polislerin yerleri degiştirirldi...

ben altında iyi niyet görmüyorum..
tamamen devlet para kazansın mantığı hakim..yoksa memlekette her şey kuralına uygun olsun diye değil..

usta haklısın da yani bugun yanımdan bi yunus geçti kıl kıl baktı sonra devam etti. Sağa çek diyeceklerdi muhtemelen demediler. Sonra 100 mt ilerde 2 genç yürüyordu aniden onların yanında durup çocuklardan kimlik sordular. Çocuğun birinin elinde bambi torbası var içinde ayakkabı kutusu gözüküyor bi hışımla elinden çekti vs. ben yanlarından geçip gittim. Ama ayıptır günahtır yazıktır bu millete ya . Bu ne kardeşim noluyoruz yani?

buna benzer bir olay geçen gün bana oldu..arabam men oldu diye babamın arabasını almıştım.yabancı plaka mercedes.gayet yanlayarak sahile indim bastım falan sonra ışıklarda yunus geldi yanıma.camı açtım.bu nerenin plakası dedi.bulgaristan dedim.iyi akşamlar "beyefendi" dedi ve gitti..eminim ki kendi aracımla o hareketleri yapsaydım bağlarlardı bide üstüne dayak yerdim önceden olduğu gibi =)

buna benzer bir olay geçen gün bana oldu..arabam men oldu diye babamın arabasını almıştım.yabancı plaka mercedes.gayet yanlayarak sahile indim bastım falan sonra ışıklarda yunus geldi yanıma.camı açtım.bu nerenin plakası dedi.bulgaristan dedim.iyi akşamlar "beyefendi" dedi ve gitti..eminim ki kendi aracımla o hareketleri yapsaydım bağlarlardı bide üstüne dayak yerdim önceden olduğu gibi =)

Aybars bu kadar karamsar olmayın benım aracın yanında duran trafık polısı arabanda cok yakısıklı eksozunun sesıde cok guzel dıye ıltıfat edenı de var

yasalar uygulandığı zaman yapılan yorumlara bakın. tamam hoş bir şey değil ceza yazılması ama yasada yoksa o görevlinin bu yapma zorunluluğu var adamlar sonuçta görevini yapıyor. bu kadar ağır lafları haketmediklerini düşünüyroum.

Aybars bu kadar karamsar olmayın benım aracın yanında duran trafık polısı arabanda cok yakısıklı eksozunun sesıde cok guzel dıye ıltıfat edenı de var

evet doğru diyorsun abi bunlar da var, arabanı gerçekten beğenip, içtenlikle kazasız belasız kullan diyen...

ama bunlara 20 çevirmede 1 ya rastlarsın ya rastlamazsın. zaten öyle iyi niyetli olanları da aralarında barındırdıklarını hiç sanmıyorum

---------- Post added at 12:55 ---------- Previous post was at 12:47 ----------

yasalar uygulandığı zaman yapılan yorumlara bakın. tamam hoş bir şey değil ceza yazılması ama yasada yoksa o görevlinin bu yapma zorunluluğu var adamlar sonuçta görevini yapıyor. bu kadar ağır lafları haketmediklerini düşünüyroum.

emrecim istanbulda yaşayıp, karşılaştıklarımızın bir kısmıyla bile karşılaşsan eminim çok daha beterlerini yazarsın.

yaşadıklarım ve bizzat duyduklarımdan yola çıkarak söylüyorum bunları. benim cam filmimin kime ne zararı var. diyeceksin ki film yasak. doğru yasak, ama ben çewirmeye 4 camım inik araç içi tüm ışıklarım yanık giriyorsam biraz iyi niyet gösterebilirler. ayrıca bak yakında malesef filmlerimi söktürmek zorunda kalacağım, söktürdükten sonra başıma gelecekleri yine buradan paylaşacağım. ya tamponlardan, ya logosuz panjurumdan, ya jantlarımdan, ya plakamdan kılımdan tüyümden yine başımı ağrıtacaklar, okadar da eminim. o yüzden bence uygulamak zorunda oldukları görevklerini, trafik magandalarına, arka stopları olmayan kamyonlara, anamızı bacımızı trafikte rahat bırakmayan magandalara karşı uygulasınlar biraz da

abi güzel diyrosn haklısın ama unutmayalmki polislerin arasında onuru ile görevini yapanlarda var. sonuçta biz hoşumuza gitmesede yasalarda yasak olan şeyleri yapıyoruz ve karşı taraf insiyatif yerine görevini yapınca bu kadar ağır eleştirmemeliyiz diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt