Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACIL Yardım -Cam filmi cezası

cam filmi yaptırmadım yaptırmayacağım :D polisin cevirmesinden ah uh demekten rüşvet muhabbetinden hic hoşlanmıyorum şansen. filim takmam her cevirmede polise görevini yaptıgı icin teşekkür ederim gecer giderim. :)

abi güzel diyrosn haklısın ama unutmayalmki polislerin arasında onuru ile görevini yapanlarda var. sonuçta biz hoşumuza gitmesede yasalarda yasak olan şeyleri yapıyoruz ve karşı taraf insiyatif yerine görevini yapınca bu kadar ağır eleştirmemeliyiz diye düşünüyorum.

var tabiki olmaz mı, aralarında onuruyla hakkını vererek yapanlar var mesleğini,

umarım bu iyi niyetini azaltacak olaylarla hiç karşılaşmazsın kardeşim, ben uzun zaman önce bıraktım çünkü :)

aç kalmış olabilirler bence..

:D

Tahminim bundan 1 sene sonra her çevirmede cam filmlerine ceza yazılacak.

Eskiden beri cam filmi yasak ama işte anca uygulamaya başladılar. Doğrusu da bu aslında, Almanya'ya gittim bir tane cam filmli araba gördüğümü hatırlamıyorum. Bizdeki modifiyeleri görünce adamların içi gidiyo. Bize burda herşey yasak diyolar.

Yani Yunus'uma da katılmıyo değilim. Polis'in de çok suçu yok bence. Haa polis var polis var tabi.

melih almanyada sadece ön kapılar ve ön cam yasak. mesela bu yüzden leonların sadece arka camlar karartılmış oluyor :) golf gt lerdede öyledir mesela.

Benim araba herşeyiyle simsiyah bana da patlamaz umarım polisler

melih almanyada sadece ön kapılar ve ön cam yasak. mesela bu yüzden leonların sadece arka camlar karartılmış oluyor :) golf gt lerdede öyledir mesela.

aynen işte. sadece bazı arabaların arka camlar karartılmış. Belki de gördüklerimin bir kısmı kendi yaptrmıştır bilmiyorum ama ön camlarda hele ki en ön camda filmi olan kimseyi görmedim =)

çakma xenon da yoktu kimsede :D

ee adamlarda alırken opsiyonla alabilmek için 3 ay bekleme ve üstüne çuvalla para durumu olmayınca olmaz tabi :D

bence polısler merceksız fara xenon takan arkadasların pesıne dusmelerı ceza yazmaları hatta sokturmelerı lazım bu olay cam fılımınden daha oncelıklı

abi güzel diyrosn haklısın ama unutmayalmki polislerin arasında onuru ile görevini yapanlarda var. sonuçta biz hoşumuza gitmesede yasalarda yasak olan şeyleri yapıyoruz ve karşı taraf insiyatif yerine görevini yapınca bu kadar ağır eleştirmemeliyiz diye düşünüyorum.

haklısın tabiki her meslekte olduğu gibi şerefli haysiyetli namuslu insanlar var.ama beni durduk yere sırf vakit geçirmek için 100 lerce insanın önünde kelepçeliyip döven,yolda tonla şerefsizi yakalamak yerine aynen ozanın dediği gibi 4 cam açıp ışıkları yakıp çevirmeye girenleri hem maddi hem manevi olarak zorlayan ,hiç kimseye saygı duymam.

bence polısler merceksız fara xenon takan arkadasların pesıne dusmelerı ceza yazmaları hatta sokturmelerı lazım bu olay cam fılımınden daha oncelıklı

Aynen katılıyorum. Merceksiz çakma xenonum olmasına ragmen :)

Bunun yanında ayarsız farla dolaşanlara da ceza kesilmeli bence. Onlar da nrdeyse xenon kadar göz alıyo ve çakma xenon sahibinden çok ayarsız farla dolaşan insan var trafikte.

Kesin bi kural koysunlar onu uygulasınlar. Herkes de söksün filmlerini xrnonlarını. Birine ceza yazar birine yazmaz filan curcuna oluyo bu şekilde.

Geri
Üst Alt