Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACIL Yardım -Cam filmi cezası

aybars yıllardır turkıyede var olan bır olay var bırı satacak para kazanacak dıgerı ceza kesecek para kazanacak madem agır kusurlu sayacaklar nerdeyse her semtte bır cam fılmı yapan yer var bunlara musade etmeyecekler

bırde emnıyetın en dandık aracında bıle 3 numara cam fılmı oluyor.
En guzel olay dırek sıyah cam koymak fılm yok tse belgelı bır markanın sıyah camlarını takmak su an en mantıklısı

abi öyle bir ihtimal var mı ki? arka camlarda bizim var ama ön camlar için yok bildiğim kadarıyla

fabrika çıkışlı olursa var öyle bir ihtimal.ama sonradan var mı bilmiyorum..

ewet işte fabrika çıkışlı da sadece arkalarda oluyor diye biliyorum ben, Vw'den arakadaşım öyle söyledi. bir yakınımıza araba siparişi geçtik, arka camlar karartmalı seçeneği vardı, istedik, önler için de sorduk onlar olmuyor dedi arkadaş

ewet işte fabrika çıkışlı da sadece arkalarda oluyor diye biliyorum ben, Vw'den arakadaşım öyle söyledi. bir yakınımıza araba siparişi geçtik, arka camlar karartmalı seçeneği vardı, istedik, önler için de sorduk onlar olmuyor dedi arkadaş

bi polise neye göre çeviriyorsunuz peki milyonlarca filmli araba var dedim..bi bmw nin bi fiat a göre daha yüksek fabrika çıkışlı siyah camlı olması dedi..yani öyle bir memlekette yaşıyoruz ki kimsenin dünyadan haberi yok , net bir bilgisi yok

peki bizim camlar lazer işlemi görmeden her hangi bir yerde renkli olarak satılıyor mu? ön camlar??

peki bizim camlar lazer işlemi görmeden her hangi bir yerde renkli olarak satılıyor mu? ön camlar??

dısarda ben bu sekılde bakıyorum olmazsa i........... kimyaya on ıkı kapının camını verıp aynı oranda kararttıracam fılm olmadıgı ıcın kımse ayırt edemez

ön camlar için hiç bi marka karartılmış olarak satmıyo bildiğim kadarıyla..

Sevgili arkadaşlar ,
Bugün Zeytinburnu A bolge Trafik 'e gittim. Sistemde aracıma yazılmış bir şey gözükmüyor. Memur bey dedi ki sana izin kağıdı vermemişler o nedenle bişey yapmana gerek yok sadece cezayı öde. Ama bidahaki sefere yine çevirmeye girersem ve film camdan yakalarlarsa o zaman aracı bağlayabilirlermiş. Bir de dedi ki kardeşinin raporunu ruhsatta taşı ki sorun olmasın.

Durum bundan ibarettir. Sıra beklerken önumde genç bir çocuk vardı onunkini bağlamışlardı komple. Tırstım benimkide oyledir diye ama oyle olmöadı çok şukur. Öneriler için tum SCW ye teşekkür ederim.

e sisteme girmemişlerse nerden anlicaklar dicem de yazın emniyet şeridinde polisin kucağına düştüğümde 1 sene önceki radar cezama kadar görmüşlerdi..demek ki görüyolar.. :D :D

o zaman benden de 2 soru..

1. bi defa filmden ceza yiyince öyle ya da böyle film denen olayı silip atmak mı gerekiyo..
2. sistemde görülen cezalar atıyorum 2 yılda bi siliniyo mu yoksa ömürlük mü. ??

gecmis olsun, birsey soracağım sadece on camlara film cektirmesek yinede ceza yermiyiz

Geri
Üst Alt