Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

Abant Sapağı

Şeey ben yolları pek bilmiyorum da bu abant sapağı nerede. Ben Karamürsel'den veya Gölcükten geleceğim o gün. Size zahmet olmazsa tarif ederseniz sevinirim.

Bir de gelememe durumum da olabilir gelemezsem şimdiden kusuruma bakmasın SCW ailesi.

ben sizi onurla birlikte uğurlarım belki konvoya teslim edip geri dönerim GÜNCELİ

Abant Sapağı

Şeey ben yolları pek bilmiyorum da bu abant sapağı nerede. Ben Karamürsel'den veya Gölcükten geleceğim o gün. Size zahmet olmazsa tarif ederseniz sevinirim.

Bir de gelememe durumum da olabilir gelemezsem şimdiden kusuruma bakmasın SCW ailesi.

1- İzmit'ten OTOBAN'a girerseniz Ankara yönünde BOLU DAĞI TÜNELİ'den sonra ilk çıkış ABANT SAPAĞI'dır.

2- E-5 üzerinden gelirseniz, İzmit > Adapazarı > Düzce > Kaynaşlı > Bolu Dağı

Bolu Dağı'ndan
aşağı inmeye başladığınızda karşınıza gelen ilk IŞIKLI KAVŞAK; ABANT SAPAĞI'dır.

Işıklara 10-15 metre kala sağa doğru girdiğiniz de
ABANT YOLU'na girersiniz.

büyük ihtimal tek gelmicem netleşince sayıyı bildiricem..(dün akşam gelmek isteyen biriyle tanıştımda)puhaha

aynen kardeşim araba çıktığı gün şansım açıldı ahahahah:) puhaha

Ben Değirmendere den gelcem , beraber gidebiliriz.
Hatta İstanbul konvoyuna katılabiliriz , yolda bir yerde buluşup.

buluşmak için en güzel yer otobanda üst geçit olan mc donalds'ın olduğu tesis istanbul konvoyundan sadece 5 dk önce orda olursanız zaman kaybetmeden boluya kadar oynaşa oynaşa gidersiniz keşke bende gelebilsem :(

buluşmak için en güzel yer otobanda üst geçit olan mc donalds'ın olduğu tesis istanbul konvoyundan sadece 5 dk önce orda olursanız zaman kaybetmeden boluya kadar oynaşa oynaşa gidersiniz keşke bende gelebilsem :(
Evet Yekta abi bende öyle düşünmüştüm ,buluşmak için en güzel yer MC DONALDS , fakat iyi organize olmamız lazım

eğer şehir dışında olmazssam ben sizi teslim ederim konvoya :) o kadar kaçarım yanii ekibi bir göreyim özledim vallahi

bizde seni özledik abi gel artık :)

Geri
Üst Alt