Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

ama ama ama neden ki:( ben makam koltuğunu istemiorum yürüyerek gelirim.. sizden 1 gün önce çıkarım çıkış tarihi bellimi..:(

bi aksilik çıkmazsa 28 eylül Cuma'dan boluya geçmiş olurum ailemin yanına. SCW dostlarını karşılamak için sana katılabilirim. Daha önce Safranbolu Turu için ekibi karşılamıştık, aralarında hatırlayan vardır sanırım....tekrar haberleşiriz inş.

Hatırlanmazmı biraz bekletmiştik sizi tekrar görüşücez demek bir aksilik olmassa bende orda olucam :hosgeldin:

Valla ozlemler karsilikli.. Sanal olarak devamli buradayim ama reelde pek aktif degilim bu aralar.. Yakinda isler yoluna girecek.. Kaldigimiz yerden devam..

allah kolaylık versin kardeşim sen işlerini bi yoluna koy hele bir durulsun görüşürüz işallah :hosgeldin:

18 eylül salı günü menü ve fiyatlar belli olucak kusura bakmayın geç kaldım. Menü ve Fiyat bekleyenlerden özür dilerim.

Abant Sapağı

Şeey ben yolları pek bilmiyorum da bu abant sapağı nerede. Ben Karamürsel'den veya Gölcükten geleceğim o gün. Size zahmet olmazsa tarif ederseniz sevinirim.

Bir de gelememe durumum da olabilir gelemezsem şimdiden kusuruma bakmasın SCW ailesi.

Abant Sapağı

Şeey ben yolları pek bilmiyorum da bu abant sapağı nerede. Ben Karamürsel'den veya Gölcükten geleceğim o gün. Size zahmet olmazsa tarif ederseniz sevinirim.

Bir de gelememe durumum da olabilir gelemezsem şimdiden kusuruma bakmasın SCW ailesi.

İzmit tarafında bizim konvoya katılırsın

Geri
Üst Alt