Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

denizgoktas

Kayıtlı Üye
30 Eylül Pazar Günü Sabah 11:00 'de Abant Sapağı'nda ailece buluşuyoruz.

Herkes geldiğinde konvoyumuz öncelikle Gölcük Gölüne hareket edicek.
GöLCüK
kb9cnc.jpg

Orda göl etrafındaki ufak bir turdan ve muhabbetten sonra konvoyumuz ABANT GÖLÜ'ne hareket edicek
Abant Gölü
a3m346.jpg

Abant'ta ki turumuzdan sonra, ayarlanan mekanımızda yemek ve sohbet olayımız var. (Yemek Fiyatı ve menü hakkında en kısa zamanda bilgi vericem.)

Büyük Abant Oteli İskelesin'de kahve içilebilir. Abant yolu boyunca dere kenarında tesisler var.
Oralarda da çay ve kahve içilir, tekrar acıkanlar sucuk ekmek yiyebilir.
Hepsi bildiğim tanıdığım yerler. Hiç bir sıkıntı ve sürpriz yaşamadan güzel bir doğa turu yaşıyacağız.

Çevre illerdeki ve gelebilecek tüm SeatClubWorld dostlarımızı bekliyoruz.

Aldığımız temiz hava doping gibi gelicek. Manzara ve ormanların güzelliğinden bahsetmeme gerek yok.

çok güzel bir mekandır ...
zamanında küçükken gitmiştim gölcük ve abanta cennet gibi yerlerdi hele ilk resimdeki o ev yanılmıyorsam lokantaydı foto çektirmiştik, herhalde orta iki ye gidiyordum hala hatırlıyorum on numara mekanlardı şimdi imkanımız olsa da gelsek...

Açıkcası 290Km. Istanbul / Bağcılar 'dan Abant Gölü 3 Saat felan yani gidilebilir de işte Cumartesi sabahtan çıkıp gitmek lazım zaten Deniz abiyle gelmeden önce iletişim kurarım gerekli ortamı hazırlar benim ve eşim için ona göre bir organizasyon yaparız :)

Dilerim hepimizin keyif alacağı güzel bir gün olur

Açıkcası 290Km. Istanbul / Bağcılar 'dan Abant Gölü 3 Saat felan yani gidilebilir de işte Cumartesi sabahtan çıkıp gitmek lazım zaten Deniz abiyle gelmeden önce iletişim kurarım gerekli ortamı hazırlar benim ve eşim için ona göre bir organizasyon yaparız :)

bu konuda acele etme ayarlarsam aladağlarda orman kampında bir gece kalabiliriz

Ankara olarak katılıyoruz kişi sayısını bildireceğim. Ankara'dan ulaşamadığım harici katılmak isteyen olursa buraya yazabilir yada bana pm atsın

Dediğim gibi Lejyoner-Şengül-Fıstık ve Komutan geliyoruz:)

Geri
Üst Alt