Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

Selçuğum sesin çıkmıyor ne durumdasın?? Sensiz tadı çıkmaz,ayarlayıverde senin yörük bir abant tozu yutsun:D

Mirim bende istiyorum gelmek hatta eşimde gelebilir.. Karstan gelecek eşim katılabilir onun için evde hummalı bi çalışma var.. Ensemde Boza Pişiyor bu ara ayarlamaya çalışıyorum kısmet olursa yetişmeye çalışıcam..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] gelirsin gelirsin hatta geleceksin :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] gelirsin gelirsin hatta geleceksin :)

önemli

Gelicek olanlar LÜTFEN UNUTMASIN !!!

Abant'tan önce GÖLCÜK'e gidicez. Bolu'ya kadar gelip orayı görmeden gidemezseniz :)

Kesinlikle aşık olacağınız bir doğa ve fotoğraf çekmeye doyamayacağınız bir yer.

Orda Gölün etrafında bir tur muhakkak atılmalı.

Bolu Merkezden 13 Km Gölcük..
Bolu Merkezden 46 Km Abant..

Sonradan, ben ABANT' a geldim siz nerdesiniz olmasın.

Tahminen Abant'a varışımız 14.oo veya 15:00'i bulur.

LÜTFEN DİKKATE ALIN...

Teşekkürler....

ben sizi onurla birlikte uğurlarım belki konvoya teslim edip geri dönerim GÜNCELİ

1- İzmit'ten OTOBAN'a girerseniz Ankara yönünde BOLU DAĞI TÜNELİ'den sonra ilk çıkış ABANT SAPAĞI'dır.

2- E-5 üzerinden gelirseniz, İzmit > Adapazarı > Düzce > Kaynaşlı > Bolu Dağı

Bolu Dağı'ndan
aşağı inmeye başladığınızda karşınıza gelen ilk IŞIKLI KAVŞAK; ABANT SAPAĞI'dır.

Işıklara 10-15 metre kala sağa doğru girdiğiniz de
ABANT YOLU'na girersiniz.

Ben Değirmendere den gelcem , beraber gidebiliriz.
Hatta İstanbul konvoyuna katılabiliriz , yolda bir yerde buluşup.

mehmet nöbeti senden devir alacak arkadaşına (şefinse rica ediver :)) 1 saat erken gelsin pazar günü sıkıntı olmaz hepi topu bir saat idare etsin kırk yılda bir kere işin düşmüş caz yapmasınlar beni oraya getirtmesinler :eek:key:

mehmet nöbeti senden devir alacak arkadaşına (şefinse rica ediver :)) 1 saat erken gelsin pazar günü sıkıntı olmaz hepi topu bir saat idare etsin kırk yılda bir kere işin düşmüş caz yapmasınlar beni oraya getirtmesinler :eek:key:

:):) Peki abi dediğin gibi yapmaya çalışayım.

Yekta abiyle konuşmadık henüz saat olarak ama tahminimce üçümüzede uyacak olan ortak yer Değirmendere migros karşısında opet istasyonu var orada buluşabiliriz:)

Gelicek olanlar LÜTFEN UNUTMASIN !!!

Abant'tan önce GÖLCÜK'e gidicez. Bolu'ya kadar gelip orayı görmeden gidemezseniz :)

Kesinlikle aşık olacağınız bir doğa ve fotoğraf çekmeye doyamayacağınız bir yer.

Orda Gölün etrafında bir tur muhakkak atılmalı.

Bolu Merkezden 13 Km Gölcük..
Bolu Merkezden 46 Km Abant..

Sonradan, ben ABANT' a geldim siz nerdesiniz olmasın.

Tahminen Abant'a varışımız 14.oo veya 15:00'i bulur.

LÜTFEN DİKKATE ALIN...

Teşekkürler....

Deniz haklı ! Profesyonel Mak. olan varsa unutmasın....
Bu arada deniz arkadaşımızda yoğunluktan ötürü herkesle konuşamayabilir. Kendisi uygun görürse numaramı yazayım ulaşmak isteyenler ve yol tarifi almak isteyenlere yardımcı olabilirim....

Yekta abiyle konuşmadık henüz saat olarak ama tahminimce üçümüzede uyacak olan ortak yer Değirmendere migros karşısında opet istasyonu var orada buluşabiliriz:)

peki ozaman ben sizden haber bekliyorum. yazmayı unutursanız :D 7.30da çıkınca hemen migrosun karşısındaki opete gelip Yekta abi gelene kadar tüm Seat marka arabalara korna çalırım :D :D

peki ozaman ben sizden haber bekliyorum. yazmayı unutursanız :D 7.30da çıkınca hemen migrosun karşısındaki opete gelip Yekta abi gelene kadar tüm Seat marka arabalara korna çalırım :D :D

bende :eek:key:

bende :eek:key:

süper buluşma olacak eminim.herkese slmlar keyifli sohbetler.bol fotoğraf bekliyoruz.

Geri
Üst Alt