Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

Hahayt ben daha yeni okudum bu başlığı :D 30 Eylül Pazar günü diyor OLEY BE ! Deniz Abi benide bir köşeye eklermisin;

Sözlüm ve Ben birlikte geliyoruz :D Kaçmaz bu kadar harika insanlarla birlikte olmak ve üstüne birde Abant turu ohooo :D Ya ben bu başlığa niye dikkat etmedim :rolleyes:

Şu an ki mutluluğumu ve heyecanımı anlatamam. Bu kadar kalabalık bir katılım beni çok memnun etti. Şu an düğün hazırlıkları için Çankırı'dayım. Yarın akşam Bolu'ya dönüyorum. Ertesi gün gerekli olan tüm hazırlıkları ayarlamaya çalışıp, size haber vereceğim.

Dört bir yandan buluşup konvoy halinde buraya gelmeniz acayip mutlu haber benim için. Tahminen 20 kişiden fazla olucaz. Sizi karşılamaktan onur duyarım.

bi aksilik çıkmazsa 28 eylül Cuma'dan boluya geçmiş olurum ailemin yanına. SCW dostlarını karşılamak için sana katılabilirim. Daha önce Safranbolu Turu için ekibi karşılamıştık, aralarında hatırlayan vardır sanırım....tekrar haberleşiriz inş.

Geri
Üst Alt