28.seat aracimi aldim... O bir exeo style .... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

28.seat aracimi aldim... O bir exeo style ....

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
Evet arkadaşlar 27.seat marka aracım olan leonumu Geçen hafta Bigadiçten bir arkadaşıma satıp 2 gün sonra da bursa dan 2010 model çok temiz ve harika bir EXEO style almış bulunuyorum,EXEO yu gerçekten ne zamandır almak istiyordum en sonunda gönlüme göre bir arabayı yakalamışken keyfini süreyim dedim ve 28. seat marka aracıma artık kavuştum..EXEO bilip bilmeyenlerin söylediği gibi boktan bir araba değil,yok yürümüyormuş yok çok yakıyormuş hepsi hikaye,ağzı olan konuşuyor malesef bu yüzden de seat artık tr de bu arabayı satmıyor,neyse yakıtı 1.6 leon dan daha az uzun yolda, ş.i aynı sayılır,kalite konusunda seatın yapmış olduğu en üst seviyedeki araba diyorum ve iddia ediyorum..
Allah herkesin gönlüne göre versin dileklerimi sunarken,en kısa zamanda fotolarını yayınlayacağım fırsat bulunca..:eek:key:

Nyks

Kayıtlı Üye
a4 muadili bir araçtır.1 Hafta kullanma deneyimim olmuştu,bildiğin patron aracıdır Exeo.Yurtdışında makyajlı kasası gayet hoş hele ki sw olan modelii :cake:

Duvi

Kayıtlı Üye
Serkan abi maşallahın var hızına yetişilmiyor...:D:D Abi allah hayırlı uğurlu etsin,Rabbim agız tadıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin..:)

REİS38

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun sekan bütün seatlara bineceksin anlaşılan kafaya koymuşun bu işi

cuprali

Kayıtlı Üye
hayırlı uğurlu olsun serkan ailenle beraber ağız tadıyla binmeyi nasip etsin rabbim, tekerin düz bassın bende çok seviyorum exeo yu vallahi dizeli olsaydı 3 sene önce toyota yerine exeo alacaktım

gfx

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar 27.seat marka aracım olan leonumu Geçen hafta Bigadiçten bir arkadaşıma satıp 2 gün sonra da bursa dan 2010 model çok temiz ve harika bir EXEO style almış bulunuyorum,EXEO yu gerçekten ne zamandır almak istiyordum en sonunda gönlüme göre bir arabayı yakalamışken keyfini süreyim dedim ve 28. seat marka aracıma artık kavuştum..EXEO bilip bilmeyenlerin söylediği gibi boktan bir araba değil,yok yürümüyormuş yok çok yakıyormuş hepsi hikaye,ağzı olan konuşuyor malesef bu yüzden de seat artık tr de bu arabayı satmıyor,neyse yakıtı 1.6 leon dan daha az uzun yolda, ş.i aynı sayılır,kalite konusunda seatın yapmış olduğu en üst seviyedeki araba diyorum ve iddia ediyorum..
Allah herkesin gönlüne göre versin dileklerimi sunarken,en kısa zamanda fotolarını yayınlayacağım fırsat bulunca..:eek:key:
Maşallah abi gerçekten hızına yetişilmiyor :D Allah hayırlı uğurlu etsin güzel günlerde kullan inşallah kazasız belasız

cradle

Kayıtlı Üye
hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesın serkan abi

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Abi hayırlı uğurlu olsun artık SEAT fabrtikasına bunu bildirmek lazım.. Bu nasıl bir SEAT aşkıdır.. Wallahi tebrikler ve dahi huzurlu sürüşler.. Balıkesire geldiğimde anahtarları değişelim de bende yakinen inceleme fırsatı bulayım..

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
Abi hayırlı uğurlu olsun artık SEAT fabrtikasına bunu bildirmek lazım.. Bu nasıl bir SEAT aşkıdır.. Wallahi tebrikler ve dahi huzurlu sürüşler.. Balıkesire geldiğimde anahtarları değişelim de bende yakinen inceleme fırsatı bulayım..
Balıkesir e geldiğinde değişelim bakalım araçları :)

Üst Alt