Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

28.seat aracimi aldim... O bir exeo style ....

Konu, 'Sohbet' kısmında skymz tarafından paylaşıldı.

1. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Evet arkadaşlar 27.seat marka aracım olan leonumu Geçen hafta Bigadiçten bir arkadaşıma satıp 2 gün sonra da bursa dan 2010 model çok temiz ve harika bir EXEO style almış bulunuyorum,EXEO yu gerçekten ne zamandır almak istiyordum en sonunda gönlüme göre bir arabayı yakalamışken keyfini süreyim dedim ve 28. seat marka aracıma artık kavuştum..EXEO bilip bilmeyenlerin söylediği gibi boktan bir araba değil,yok yürümüyormuş yok çok yakıyormuş hepsi hikaye,ağzı olan konuşuyor malesef bu yüzden de seat artık tr de bu arabayı satmıyor,neyse yakıtı 1.6 leon dan daha az uzun yolda, ş.i aynı sayılır,kalite konusunda seatın yapmış olduğu en üst seviyedeki araba diyorum ve iddia ediyorum..
    Allah herkesin gönlüne göre versin dileklerimi sunarken,en kısa zamanda fotolarını yayınlayacağım fırsat bulunca..:eek:key:

KAPTAN, freesezar, Mertkan ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Nyks

Nyks SCW Üyesi

94
    19
    8
    a4 muadili bir araçtır.1 Hafta kullanma deneyimim olmuştu,bildiğin patron aracıdır Exeo.Yurtdışında makyajlı kasası gayet hoş hele ki sw olan modelii :cake:

Bunu beğendi. skymz bunu beğendi.
  3. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Serkan abi maşallahın var hızına yetişilmiyor...:D:D Abi allah hayırlı uğurlu etsin,Rabbim agız tadıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin..:)

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hayırlı olsun sekan bütün seatlara bineceksin anlaşılan kafaya koymuşun bu işi

5. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    hayırlı uğurlu olsun serkan ailenle beraber ağız tadıyla binmeyi nasip etsin rabbim, tekerin düz bassın bende çok seviyorum exeo yu vallahi dizeli olsaydı 3 sene önce toyota yerine exeo alacaktım

6. gfx

gfx SCW Üyesi

1.164
    557
    113
    Maşallah abi gerçekten hızına yetişilmiyor :D Allah hayırlı uğurlu etsin güzel günlerde kullan inşallah kazasız belasız

7. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan inş :eek:key:

8. cradle

cradle SCW Üyesi

78
    45
    18
    hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesın serkan abi

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Abi hayırlı uğurlu olsun artık SEAT fabrtikasına bunu bildirmek lazım.. Bu nasıl bir SEAT aşkıdır.. Wallahi tebrikler ve dahi huzurlu sürüşler.. Balıkesire geldiğimde anahtarları değişelim de bende yakinen inceleme fırsatı bulayım..

10. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Balıkesir e geldiğinde değişelim bakalım araçları :)

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş