Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

28.seat aracimi aldim... O bir exeo style ....

Evet arkadaşlar 27.seat marka aracım olan leonumu Geçen hafta Bigadiçten bir arkadaşıma satıp 2 gün sonra da bursa dan 2010 model çok temiz ve harika bir EXEO style almış bulunuyorum,EXEO yu gerçekten ne zamandır almak istiyordum en sonunda gönlüme göre bir arabayı yakalamışken keyfini süreyim dedim ve 28. seat marka aracıma artık kavuştum..EXEO bilip bilmeyenlerin söylediği gibi boktan bir araba değil,yok yürümüyormuş yok çok yakıyormuş hepsi hikaye,ağzı olan konuşuyor malesef bu yüzden de seat artık tr de bu arabayı satmıyor,neyse yakıtı 1.6 leon dan daha az uzun yolda, ş.i aynı sayılır,kalite konusunda seatın yapmış olduğu en üst seviyedeki araba diyorum ve iddia ediyorum..
Allah herkesin gönlüne göre versin dileklerimi sunarken,en kısa zamanda fotolarını yayınlayacağım fırsat bulunca..:eek:key:

Abi hayırlı olsun.Umarım Uzun süre sorun çıkmadan kullanırsın diyecem ama sen belkide şimdiden 29. Seat'ı almışsındır :D

Henüz almadım 29.seatımı Mertkan cım,yeni leon gelsin bakalım,onu bekleyeceğim..:)
iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkürler dostlar,exeo çok güzel gerçekten,kalite de harika...:eek:key:

serkan abı valla kacıncı kere sana hayırlı olsun agız tadıyla bin diyorum hatırlamıyorum şu 4 senede :D

güle güle bin cnaım abim :)

kazasız belasız kullanman dileğiyle..
abi ispanyadaki fabrikadan seni ziyarete gelirler artık.. :):) seat lovers..

Mail Gönderdim Cvp Bekliyorum İspanyaya tabi Kala Alırlarsa..

Bide fotoğrafları bekliyoruz Exeonun:eek:key:

Geri
Üst Alt