Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

28.seat aracimi aldim... O bir exeo style ....

skymz

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar 27.seat marka aracım olan leonumu Geçen hafta Bigadiçten bir arkadaşıma satıp 2 gün sonra da bursa dan 2010 model çok temiz ve harika bir EXEO style almış bulunuyorum,EXEO yu gerçekten ne zamandır almak istiyordum en sonunda gönlüme göre bir arabayı yakalamışken keyfini süreyim dedim ve 28. seat marka aracıma artık kavuştum..EXEO bilip bilmeyenlerin söylediği gibi boktan bir araba değil,yok yürümüyormuş yok çok yakıyormuş hepsi hikaye,ağzı olan konuşuyor malesef bu yüzden de seat artık tr de bu arabayı satmıyor,neyse yakıtı 1.6 leon dan daha az uzun yolda, ş.i aynı sayılır,kalite konusunda seatın yapmış olduğu en üst seviyedeki araba diyorum ve iddia ediyorum..
Allah herkesin gönlüne göre versin dileklerimi sunarken,en kısa zamanda fotolarını yayınlayacağım fırsat bulunca..:eek:key:

a4 muadili bir araçtır.1 Hafta kullanma deneyimim olmuştu,bildiğin patron aracıdır Exeo.Yurtdışında makyajlı kasası gayet hoş hele ki sw olan modelii :cake:

Serkan abi maşallahın var hızına yetişilmiyor...:D:D Abi allah hayırlı uğurlu etsin,Rabbim agız tadıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin..:)

hayırlı olsun sekan bütün seatlara bineceksin anlaşılan kafaya koymuşun bu işi

hayırlı uğurlu olsun serkan ailenle beraber ağız tadıyla binmeyi nasip etsin rabbim, tekerin düz bassın bende çok seviyorum exeo yu vallahi dizeli olsaydı 3 sene önce toyota yerine exeo alacaktım

Evet arkadaşlar 27.seat marka aracım olan leonumu Geçen hafta Bigadiçten bir arkadaşıma satıp 2 gün sonra da bursa dan 2010 model çok temiz ve harika bir EXEO style almış bulunuyorum,EXEO yu gerçekten ne zamandır almak istiyordum en sonunda gönlüme göre bir arabayı yakalamışken keyfini süreyim dedim ve 28. seat marka aracıma artık kavuştum..EXEO bilip bilmeyenlerin söylediği gibi boktan bir araba değil,yok yürümüyormuş yok çok yakıyormuş hepsi hikaye,ağzı olan konuşuyor malesef bu yüzden de seat artık tr de bu arabayı satmıyor,neyse yakıtı 1.6 leon dan daha az uzun yolda, ş.i aynı sayılır,kalite konusunda seatın yapmış olduğu en üst seviyedeki araba diyorum ve iddia ediyorum..
Allah herkesin gönlüne göre versin dileklerimi sunarken,en kısa zamanda fotolarını yayınlayacağım fırsat bulunca..:eek:key:

Maşallah abi gerçekten hızına yetişilmiyor :D Allah hayırlı uğurlu etsin güzel günlerde kullan inşallah kazasız belasız

hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan inş :eek:key:

hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesın serkan abi

Abi hayırlı uğurlu olsun artık SEAT fabrtikasına bunu bildirmek lazım.. Bu nasıl bir SEAT aşkıdır.. Wallahi tebrikler ve dahi huzurlu sürüşler.. Balıkesire geldiğimde anahtarları değişelim de bende yakinen inceleme fırsatı bulayım..

Abi hayırlı uğurlu olsun artık SEAT fabrtikasına bunu bildirmek lazım.. Bu nasıl bir SEAT aşkıdır.. Wallahi tebrikler ve dahi huzurlu sürüşler.. Balıkesire geldiğimde anahtarları değişelim de bende yakinen inceleme fırsatı bulayım..
Balıkesir e geldiğinde değişelim bakalım araçları :)

Geri
Üst Alt