Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

28.seat aracimi aldim... O bir exeo style ....

Hayırlı olsun Serkan abi..2010 Model 0 km. nasıl oluyor anlamadım...:confused:

Hayırlı olsun Serkan abi..2010 Model 0 km. nasıl oluyor anlamadım...:confused:
Sezginim öncelikle teşekkürler iyi dileklerin için, başlıktaki yazıda 0(sıfır) yazmadım o yazdım, o bir exeo anlamında( o,bu,şu ) hehehe..
Yanlış anlamışsın yani sen, canım benim..

Hayırlı olsun kardeşim..Seninle inan ayrı bi gururlanıyorum ne mutlu SCW üyesi böyle bi kardeşim var

Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanman dilegimle:)

Sezginim öncelikle teşekkürler iyi dileklerin için, başlıktaki yazıda 0(sıfır) yazmadım o yazdım, o bir exeo anlamında( o,bu,şu ) hehehe..
Yanlış anlamışsın yani sen, canım benim..
Kusura bakma abi,yanlış anlamışım valla..:DBende diyorum yahu nasıl oluyor hem 0, hemde 2010 puhaha

Hayırlı olsun kardeşim..Seninle inan ayrı bi gururlanıyorum ne mutlu SCW üyesi böyle bi kardeşim var

Eksik olma Cezmi babam..:eek:key:
Ben de sizlerle gurur duyuyorum sizler gibi kaliteli insanlarla aynı çatı altındayız,aynı marka tutkumuz var..

Geri
Üst Alt