Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 Seat Ibiza El Freni Problemi

Bugün servise gittim. Oradaki yetkili kontrol etti. O bakarken ben de, soğuk havada daha kötüydü, dedim. Yetkili kontrol ettikten sonra, circirinda (dişlisinde) zaten problem var gibi gözüküyor, dedi. Şu an çok kalabalık ister bırakın arabayi bize isterseniz randevu verelim daha rahat bakalım parça değişimi gerekiyorsa parça değişimi onarim oluyorsa onarim yapalım dedi. Bakalım salı günü gideceğim inşallah.

Aman hocam onarim filan yaptirma 0 arabanin onarimimi olurmus. Direk parca degisimi talep et @ediperdinc

ısrarla değişim isteyin onarımda neymiş.

Suana kadar hic servise girmedigim icin bilgi veremiyorum ama onlarin size bilgi vermesi gerekir @ediperdinc
Bilgi alış verişi için teşekkürler. Mesele neticelenir neticelenmez sizinle paylaşacağım. Dönütlerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı meseleler bir başkasının da başından geçebiliyor. Geri dönüş yapıldığında fikir sahibi oluruz diye düşünüyorum.

Bilgi alış verişi için teşekkürler. Mesele neticelenir neticelenmez sizinle paylaşacağım. Dönütlerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı meseleler bir başkasının da başından geçebiliyor. Geri dönüş yapıldığında fikir sahibi oluruz diye düşünüyorum.
olumsuz olursa bana yönlendir ben arar konuşurum gereken yapılır :) çözelim senin işi

Geri
Üst Alt