Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 Seat Ibiza El Freni Problemi

anteplileri severim grubumda var bakıyolar bana zaten :D tşkler hayat kısa dunya kücük bakarsın antepede geliriz bazen içinden geçiyorum ama gezmek kısmet olmuyor gece yarısı :D

servise götürmenizde fayda var. Fakat benim aracımda el freni direksiyon ve vites gibi deri
Aracınız kaç model ve hangi paket acaba? Bizde deri kullanılmamış. Ama ben internet sitesindeki donanım listesine baktım el freni için deri demiyor. Sadece direksiyon ve vites topuzu. Zaten benimki de kalitesiz de olsa deri kaplama değilmiş. Plastik sanırım.

@ediperdinc yanlış bilgilendirme için özür dilerim. Benim aracımdada plastikmiş el freni ben deri sanıyordum :)

Yarın saat 9 ' da inşallah. Bugün servis mesaj atmış. Yarın saat 9 ' da randevun uz var diye. Bakalım ne diyecekler?
mübarek servislerde hastane gibi randevusuz iş yapmıyolar bi de mesaj mı atıyolar enteresan :D valla ben direk dalarım servise burada erzurum erses var tek başına seat servisi varıyom her türlü işim görülüyor :D

mübarek servislerde hastane gibi randevusuz iş yapmıyolar bi de mesaj mı atıyolar enteresan :D valla ben direk dalarım servise burada erzurum erses var tek başına seat servisi varıyom her türlü işim görülüyor :D
Vallahi geçen gün gittiğimde aşırı yoğunluk vardı. Sınırımı zorlarlarsa ben de dalacağım ama sabrediyorum şimdilik. Burası hem vw hem de seat.

Geri
Üst Alt