Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 Seat Ibiza El Freni Problemi

Mesaj işi iyi oldu ama. Ben acaba 9.30 mu diye düşünüyordum. En son aramayı düşündüm. Sonra bir baktım mesaj gelmis.

Vallahi geçen gün gittiğimde aşırı yoğunluk vardı. Sınırımı zorlarlarsa ben de dalacağım ama sabrediyorum şimdilik. Burası hem vw hem de seat.
bi sıkıntı cıkarsa abimi arıcam bi sn dersin benı ara dicem ama o saatlerde işde oluyorum telefon cekmıyor kaçgar vadisinde :) bu konuda uzmanım her türlü konuşma yeteneğine sahibim.:) gerci sıkıntı cıkcanı sanmıyorum.değişmezse hakem heyetine git

bi sıkıntı cıkarsa abimi arıcam bi sn dersin benı ara dicem ama o saatlerde işde oluyorum telefon cekmıyor kaçgar vadisinde :) bu konuda uzmanım her türlü konuşma yeteneğine sahibim.:) gerci sıkıntı cıkcanı sanmıyorum.değişmezse hakem heyetine git
Eyvallah teşekkür ederim. Bakalım ne diyecekler? Ona göre bir strateji geliştiririz hep beraber. Bir gün hatırı sayılır bir internet sitesinden bir hediye alayım dedim. Kolye yerine bir tane bayram çikolatası çıktı. Aradım iade edin para iadesi yapalım dediler. Gönderdim. Bekle, bekle, bekle yok. En son aradığımda görevli bayan kargonuz elimize ulaşmamış dedi. Önceki aradığım eleman da(Sağ olsun en çok o yardımcı oldu.) size ulaşan bütün mailleri saklayın, silmeyin demişti Ben zaten siler miyim? :) Bayana dedim ki şu gün şu saatte gönderdiğim kargo elinize ulaştı. Hatta çok istiyorsanız teslim alan kişinin isim ve soyismini de bakıp söyleyeyim, dedim. Sizi biraz bekleteceğim, dedi. Ardından da özür diledi. Yanlış baktığını aslında kargonun ellerine ulaştığını vs. söyledi. Netice itibari ile paramı geri aldım. O kadar para saydığımız arabalarda -ki gerçekten kolay değil o kadar parayı bir araya getirmek(kredi vs.)- bir arıza çıktığında bunu yapmayacaklarsa tabiri caizse yemişim garantisini. Adı var kendisi yok bir meretse bu garanti işi bakımlarını bile serviste yaptırmam. Kendileri bilir açıkçası.

Son düzenleme:

Nihayet bugün gittim servise. Uzun incelemeler sonucunda (bence hiç uzun inceleme değildi. Ben orada en az yarım saat kaldım giderken hala aracı içeri almamislardı. Her neyse ) el freni kolunda mekanik bir arızanın olduğu tespit edildi. Garanti kapsamında o kol ve içindeki mekanizma ile komple değişecek. Fakat parça bekleyeceğiz. Siparişi vermişler ama Almanya'dan gelecekmis. Ben diyorum 1 ay beklerim.

Son düzenleme:
4be2f217bf6d275804bd70df322a9d4e.jpg

ce2e17aac13ef9744fb55e579330465c.jpg

Bu da sabah gördüğüm manzara. Muhteremin biri çalışmış.

bunun yapan insan olamazyaaaa....hemen rütüş çek su alırsa paslanır...sonra nanoculara git ıkı dk da halletsinler eser kalmaz...
Yok plastik tamponu yapmış böyle. O yüzden paslanma derdi yok. Gitmişken servise de gösterdim. Bence çok önemsemeyin bu şekilde hiç belli olmuyor dedi. Rötuş yapılırsa renk tutmaz belli olur dedi. Gerçekten de yakından bakmayınca hiç belli olmuyor. Sanki ufak bir kır yapismis gibi. Bu arada nanocular nasıl oluyor. Tam olarak bilmiyorum. Nes işlem yapıyorlar tam olarak?

Geri
Üst Alt