Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 Seat Ibiza El Freni Problemi

aynen öyle sakınan göze çöp batıyor ne kadar üstüne düşerseniz o kadar göz değiyor aynıları benimde başıma geliyor.

Taş çarpması çok olan birşey. Bendede var belki 10 tane olmuştur

Çizik giderici kalem kullanan oldu mu? Bu ürünler ise yarar mı yoksa bunlar da diğer ise yaramayan ürünler furyasından mı?

Çizik giderici kalem kullanan oldu mu? Bu ürünler ise yarar mı yoksa bunlar da diğer ise yaramayan ürünler furyasından mı?
on para etmez iz bırakıyor boyayı deforme ediyor onun yerine; derinse rutuş boyası alın boyacıdan ,normal cizikse hafif pasta cila atın bişicik kalmaz :)

on para etmez iz bırakıyor boyayı deforme ediyor onun yerine; derinse rutuş boyası alın boyacıdan ,normal cizikse hafif pasta cila atın bişicik kalmaz :)
Bugün servisten aradılar. yaklaşık bir aydır Almanya'dan beklediğim el frenim gelmiş. Yarın gelin parçayı değiştirelim dediler.

taa alamanyadan haaa depoda kalmamış demekki :D cok sevindim hayırlısı olur inş.park edince güle güle çek gari :)
Vallahi servis görevlisi ilk defa böyle bir parça değişimi olacak dedi. Hatta ilk defa bu parçanın siparişini vereceklerini Türkiye'ye ilk defa giriş yapılacağını söyledi. Artık el frenini çekerken o garç sesini duymak istiyorum.

taa alamanyadan haaa depoda kalmamış demekki :D cok sevindim hayırlısı olur inş.park edince güle güle çek gari :)
Nihayet el freni bugün değişti. Gönül rahatlığıyla el frenini çekiyorum artık. Yalnız servise tekrar ugramam icap etti. Vites körüğü diyeyim siz anlayın. Deri olan kısmı takarken ucu açıkta kalmış. Sokup tekrar taktilar. Bu arada ustalar danismanlardan daha havalı. Danışman hemen halledelim beyefendi derken usta neyi var abi der gibi davrandı. Tabii ben onu fırçalamadan havasını değiştirdim.

Geri
Üst Alt