Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" o.z. Ultraleggera

bi kaç poz daha ceksydın ya

jantların hayırlı olsun yiğidim 150 ps im :D

yavrum 3 tane foto çekmişim 3'ü de aynı kadrajdan..

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

teşekkür ederim Yılmaz abi.. :D

yavrum 3 tane foto çekmişim 3'ü de aynı kadrajdan..

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

teşekkür ederim Yılmaz abi.. :D

yiğit 3.5 luk yaylarla aracın sertleştimi merak ettim

abi Seat Sport 16'larla nerdeyse hiç fark yaratmadı..yaylanması vs. gayet iyiydi..
şuan direkt ebatlardan dolayı sertleştiğini çok net hissediyorum bozuk yollarda..

dünkü haline göre epeyce güzelleşmiş. impetuslara dair ilerde senden de yorum alırız artık.

Faruk abi dönüşte yol tutuşu ne kadar etkiledi diye test edecektim ama yanaktakiler yüzünden noolduğunu anlamadım resmen feci kaydı araba..
hatta ben lastik patladı sandım..anlamaya çalıştım şansıma lastik basıncını tekrar ayarlamadığım için lamba yandı o sırada kesin patladı dedim indim baktım bişi yoktu.. :)

Pazertesi'den itibaren her hızda her hava ve yol koşulunda test edicem zaten TEM'de.. :)

test ederken dıkkatlı ol :)
lastıkler yenı oldugu ıcın belkı kayma yapmıs olabilir diye geldı aklıma ama ne kadar dogru bı dusunce olur onu bılmıyorum

zigorum yanaklara sürülen şey çok kaygan..
elimle yanaklara biraz dokundum ellerim yağlanmış gibi oldu resmen.. :S

dıkkatlı ol o zaman kardesım
sen daha saglam bıseyler kullan

Geri
Üst Alt