Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" o.z. Ultraleggera

Yiğit ilk 200 km lastikler yeni olduğu için yol tutuş tam olmayabilir..

35'lik yaylarla beni pek rahatsız etmedi bütün günüm trafikte geçtiği için pek test edemedim her şeyiyle..yarın öbür gün %50 ihtimalle 5'liğe geçebilirim..ben yüksekliğinden ve aradaki boşluktan memnunum şuanda..

istek üzerine foto.. :)

yxo443.jpg

Volkan'a verdiği emek ve zaman için teşekkür ederim tekrar..
çok resmi oldu sağol tolki.. :D :D
ve bu arada yanaklara sürdüğün parlatan o şey çok tehlikeli eve gelirken E5'te az önce sert olmasa da hareketlerim 2 defa feci saçmaladı araba yanaklara binince yük resmen kaydı araba anlayacağın..çok tehlikeli bi ürün yani dikkat et sen de..sonrasında şeritte kalıcak şekilde sert hareketler yaptım bildiğin yılan gibi oynadı araba 3-5 defa.. :)

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:01 ----------

bu arada teşekkür ederim Faruk abim..
çok sonra farkettim aramış olduğunu kusuruma bakma.. :)

onlari ben sürmedim yavrucum , can sürdü..aşırı tozlandiği için lastiklerin biraz dişa doğru da taşır ama çok fazla sürme çünkü bu haywan herif yardiriyo sakata gelmesin cümlesini bizzat kurdum..çünkü ben biliyorum malımı..öyle bi hata yapmam;) 40 lık yanakta limitlerde kullandiğinda direk yanağa kaliosun çünkü..parlaticiyi abarttın mı sağa sola uçar..s2000 li bi arkadaşimin başı yandı öle:D

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

Bu arada 5cm düşünme bie ..bence hiç fark yok...lastikler ne marka bu arada?

kaan abi müsait bi zamaninda eryaya gel de -5le -3 18" 225 40 18 o.z. ayni araçlar üzerinde nasıl bi fark yaratiyor bizzat göstereyim..3.5la kullandiğim günlere lanet ediyorum resmen..yaşasin 5 =)ayriyeten eskiden esp yi zorlayarak girdiğim her yere esp dahi yanmadan girip en ufak savrulma kopma olmadan çıkıyorum.dün canla birlikteyken bi yerde denedik can çok şaşırdı..bugün de hep hızlı girdiğim bir yer vardı orada denedim ve kesin sonuca ulaştım =) 3.5 la 5 arasinda dağlar var.hem görüntü hem performans olarak.

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

fotoya bi daha baktim da nerdeyse ön lastiğin tabanina kadar sürmüş can lastik parlaticiyi =)
yiğit can seni kıskandı ve patlamani istedi bence:D

valla olm ben kayacağını bilemedim ben aradan kaçmaya niyetliyken E5'te bi hayvan en sağda geri geri geliyomuş herif önüme atladı ben de sola kırdım arkadakine güzel görüntüler vermiş olsam da ben anlam veremedim ilk anda noolduğuna.. :D :D

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

harbi lan içi fesat olm adamın zaten bugun karar verdim adamla malzeme almaya gittik deli etti beni koca karı moduna girdi yine ben de lanet olsun sana Erya'ya giderken Ömer'le falan git demiştim..triplere girmişti..intikam almışş.. :D

bi parlatıcı nelere malolabiliyormuş bak sen... biraz sakin olun arkadaşlar, tamam basınca uçuyor gidiyor ama ansızın bişey çıkar önüne hepimizi inanılmaz üzersiniz duymayalım bunları.

valla olm ben kayacağını bilemedim ben aradan kaçmaya niyetliyken E5'te bi hayvan en sağda geri geri geliyomuş herif önüme atladı ben de sola kırdım arkadakine güzel görüntüler vermiş olsam da ben anlam veremedim ilk anda noolduğuna.. :D :D

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

harbi lan içi fesat olm adamın zaten bugun karar verdim adamla malzeme almaya gittik deli etti beni koca karı moduna girdi yine ben de lanet olsun sana Erya'ya giderken Ömer'le falan git demiştim..intikam almışş.. :D

arabasinin temizliğine hiç özen göstermeyen bi adam olduğun için ilk defa parlatici sürdürmüş olabilirsin..o ihtimali de gözden kaçirdik tabi..gerçi ben kaçirmadim senin yardiricağini adım gibi biliyodum.bugün böyle kaymasan yarin mutlaka kayıcaktın =) ....ama can bey de elinin ayarını biraz kaçırmış:D

kulağını çek onun sen.. :D
olm ben sadece yıkamacılarda silikon sıktırıyodum..ama belli oldu sadece çok hafif yanaklara daha fazla değil.. :D

Faruk abi beni bilirsin "ekşına" girmem..

hepinizi gördüm, bi işaretle fena dipgaza geliyorsunuz :D:D:D diyene bak sözlerini duyuyorum buralardan normal trafikte hiç kimseyle dalaşmam, sizleri tanıdığım için yaptım itiraf edebilirim çok da keyif aldım, sadece kalktık ve hız sınırına gelince zaten herkes normale dönmesini bildi.

valla üstüme almıyorum söylediklerini Faruk abim.. :D :D

bu arada bi jantın göbek kısmına doğru hafiften derin ve genelinde de ufak tefek çizikler var..tolkican halletti sağolsun ama komple boyatsam fena olmaz..
bana ne kadara mal olur bu sizce ve nerde yaptırabilirim. ??

o jant boyamadan bende yaptırmak istiyom şöyle koyu bi renk ama siyah değil, şöyle siyaha yakın koyu gri afilli canlı canlı bişey olsun istiyom. Şu göbeklerdeki armalardan bende yaptıracam ama hep üşeniyorum onun için. Kozyatağı ozalitçide bunu yaptırmam çok kolay gibi ama resmen fırsat bulamıyorum.

valla üstüme almıyorum söylediklerini Faruk abim.. :D :D

bu arada bi jantın göbek kısmına doğru hafiften derin ve genelinde de ufak tefek çizikler var..tolkican halletti sağolsun ama komple boyatsam fena olmaz..
bana ne kadara mal olur bu sizce ve nerde yaptırabilirim. ??

mert halleder yavru takma kafana sanırım 90 tl boya tek jantın

Geri
Üst Alt