Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" o.z. Ultraleggera

hayırlı olsun yigit sana nasipmiş :) yabancıya gitmemiş :) taktıgında bi kaç foto atarsın artık

çok sağolun teşekkürler..
ben de üstünde yürür halde görmeyi bayaa bi istiyorum inan Ozan abi tahmin ediyosundur.. :) :)

atarım Sercan'ım okidoki.. :)

anlayabiliyorum heyecanını kardeşim, biran önce tak da gez keyifle :)

:)

jantları boyatmayı düşünmüyorum rengi gayet beğendim..
sadece Volkan Furkan ben biraz mesai yapmamız gerekcek ortak boş vakitlerde.. :)

hayırlı olsun yıgıdım bgun arıcaktım bende aldın mı dıe

aricaktım edicektim gelicektim gelemedim neden böyle oldun sen ya.. :D

bugun hangi fiyata uygun lastik diye dolanıp durdum resmen..
Dunlop speed max mıydı neydi bi Lassa Impetus bi de Cezmi abinin tavsiye ettiği lastik var yarın belli olcak bakalım..

çok güzel haber, çok sevindim, Volkan sen iyi bir sevap işledin, Yiğit de iyi bir iş yaptı :)

sıra bana 5'lik yay bulmada :p

abi sitede satılık var ona baksana :)

Sercan demek o arayan sendin aldım abi jantları evet.. :)
bugun ufaktan bakıma ihtiyaç duydukları için lastikleri sökülüp atıldı ufak tefek eğikleri vardı onları halletmiş olması gerekiyo lastikçim..yarın lastiklerini de alırsam takıcam..tertemiz jantlar kaynak vs. hiç bişi yok..
sonrasında biraz rötüş gerekiyo..

bu arada ben zaten mat siyah istiyodum jantları renkleri de istediğim gibi oldu..

arabanın her yeri siyah amacım boğmak zaten kontrast olarak sadece arkada Seat logosu ve egzost o kadar.. :) :)

Yiğit haftasonu jant olayına baya var diyodun, kısmet 5 gün sonrasınaymış :) hayırlı olsun güle güle kullan.

aricaktım edicektim gelicektim gelemedim neden böyle oldun sen ya.. :D

bugun hangi fiyata uygun lastik diye dolanıp durdum resmen..
Dunlop speed max mıydı neydi bi Lassa Impetus bi de Cezmi abinin tavsiye ettiği lastik var yarın belli olcak bakalım..

yiğitim hayırlı olsun çiziksiz belasız kullanmak nasip etsin.. Şu lastik fiyatlarını alınca unutma buraya yaz yada bana ulaştır. Bende lastik bakıyorum çünkü, sen benim yerime araştırmış oldun

Yiğitcim hayırlı olsun yeni jantların... =)

Geri
Üst Alt