Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" o.z. Ultraleggera

Haberim yok kimin aldigindan insallah yigit almistir. Fiyat gercekten cok uygundu. Bu arada Volkan a tekrar tesekkur ederim

saol sercan..valla bir çok kişi bana jant bul diyince siteye koyayim önce gelen yararlansın dedim çünkü her birinizi tek tek seviyorum,adam kayırmaca olmasin istedim=)
günlük sahibinden.com taramalarimda böle bişeye denk gelirsem aklimdasin merak etme =)

müjdeyi vereyim..
yiğit aldi jantlari..
haftasonuna takmış olur jantlari =)

çok güzel haber, çok sevindim, Volkan sen iyi bir sevap işledin, Yiğit de iyi bir iş yaptı :)

sıra bana 5'lik yay bulmada :p

çok güzel haber, çok sevindim, Volkan sen iyi bir sevap işledin, Yiğit de iyi bir iş yaptı :)

sıra bana 5'lik yay bulmada :p

hepinize yeterim gençler :D

şaka maka -5lik duyarsam görürsem haber veririm mutlaka.

hepinize yeterim gençler :D

şaka maka -5lik duyarsam görürsem haber veririm mutlaka.

şu an hiç yok sanırsam piyasada dün baya bir bakındım ama bulamadım, biraz daha beklerim 2. eli, olmadı sıfırına yönelirim

Sercan demek o arayan sendin aldım abi jantları evet.. :)
bugun ufaktan bakıma ihtiyaç duydukları için lastikleri sökülüp atıldı ufak tefek eğikleri vardı onları halletmiş olması gerekiyo lastikçim..yarın lastiklerini de alırsam takıcam..tertemiz jantlar kaynak vs. hiç bişi yok..
sonrasında biraz rötüş gerekiyo..

bu arada ben zaten mat siyah istiyodum jantları renkleri de istediğim gibi oldu..

arabanın her yeri siyah amacım boğmak zaten kontrast olarak sadece arkada Seat logosu ve egzost o kadar.. :) :)

tekrar hayırlı olsun Yiğit, güle güle kullan, yakında canlı görmek nasip olur inşallah

Geri
Üst Alt