Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" o.z. Ultraleggera

yarın sabah valideyi alacam İstanbul'a dönüyo sonrasında jantın peşinde koşucam kısmet olur da her şey rayında giderse 11-12 gibi Erya'ya gelirim..

Yiğit ne yap ne et al..Rengini boşver renk her türlü hallolur fiyat tam bir komedi..

jantların birinde logo yokmuş..

Ömercancan saat 9 gibi aricam adamı duruma göre direkt gidicem Ümraniye'ye saat sana bi ters sanki..uyandırmayalım uyuyan devi o saatte.. :D

benim için farketmez de ben herkese akşam dedim lan..

olm senin ipinle hakkaten kuyuya inilmez..baştan beri öğlen diye konuşuluyo ya..

---------- Post added at 07:10 ---------- Previous post was at 07:08 ----------

jantların birinde logo yokmuş..

Ömercancan saat 9 gibi aricam adamı duruma göre direkt gidicem Ümraniye'ye saat sana bi ters sanki..uyandırmayalım uyuyan devi o saatte.. :D

logosu sorun diil..
4lü paket olarak 50 100 lira arasi bişeye satilio...onu alana kadar ben sana geçici bi çözüm hazırladım bile...herhangi bir jant göbeği alip 3m carbon folyo ya da koyu renk bir carbon folyo ile kaplayip üzerine stickerciden o.z. racing yazdirilir...orjinal kapaği alana kadar hem orasi boş durmaz hem de ilk bakişta dikkat çekmez. ;)..
yeterki sen şu janti al.
jantin köşesinde vs. abarti çizikler yoksa kaldirima sürtmeler falan varsa düşünme al..düzeltiriz beraber.

tamamdır yavrum..
saat 9'da aricam adamı..ok gel derse aliyim mı seni ister misin..
şimdi çıkıyorum evden bi kahvaltı yapıp parayı almaya gidicem ararsın niyetlenirsen bebişim..

Lan olm hastamısınız sabahın korunde adamlar uyanmıs tel de konusmuyolar burdan msjlasıyolar:) dun aksam volkan bu ılanı ılk bana gonderdıgınde ben egsoz yaptırsın 16 larla daha ıyı yurur dedım ama onun acıklaması da mantıklıydı ne yalan soylım:) Kanımca bırıları daha 5 lık yaylara gecıs yapcak:)

kaçırma yiğit 150 ps arabana yakışır

"para varmı diye sorsan?" diyenlere bak heleee.... Hayırlı olsun şimdiden.

Geri
Üst Alt