Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10FA448 Yabancıya Gitmedi..

Hayırlı uğurlu olsun hem alandan hem satandan :):) selçuk abi için her nekadar zor olsada hayırlısı olsun..
Yeni araçda nasipse eğer kısmetiyle kendiliğinden gelir:hosgeldin:

Herkeze selamlar abilerim ve kardeşlerim. Bugün hayalini kurduğum araca sahip oldum çok şükür fakat, hem mutlu hem durgun ve hüzünlüyüm. Mutlu olmamın sebebi siz değerli abilerim ve kardeşlerim ile SCW sayesinde tanışma fırsatını sanal ortamdan başlatıp, devamında yüz yüze konuşup dostluklar kurabildiğim için. İçimdeki burukluk ise; Mükemmel bir insandan "CANI" gibi üstüne düştüğü ve titizlikte titrediği arabasını satın almışlığımdır. Karışık duygular bunlar ama nasibimizde bu varmış... Ama şunu belirtmek istiyorum; Selçuk abim gözün gibi baktığın aracın ve PLAKA(N) bana emanet, dilediğin zaman/vakit görebilirsin aracını sen nasıl ona baktıysan aynı şekilde benimde üstüne titreyeceğimden emin olabilirsin. Herşey için teşekkür ederim sizler gibi abi ve kardeşlerimi tanıma fırsatını yakaladığım için mutluyum....

Güzel yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum, dostluğumuz bir ömür boyu baki kalır inşallah.

Herkeze selamlar abilerim ve kardeşlerim. Bugün hayalini kurduğum araca sahip oldum çok şükür fakat, hem mutlu hem durgun ve hüzünlüyüm. Mutlu olmamın sebebi siz değerli abilerim ve kardeşlerim ile SCW sayesinde tanışma fırsatını sanal ortamdan başlatıp, devamında yüz yüze konuşup dostluklar kurabildiğim için. İçimdeki burukluk ise; Mükemmel bir insandan "CANI" gibi üstüne düştüğü ve titizlikte titrediği arabasını satın almışlığımdır. Karışık duygular bunlar ama nasibimizde bu varmış... Ama şunu belirtmek istiyorum; Selçuk abim gözün gibi baktığın aracın ve PLAKA(N) bana emanet, dilediğin zaman/vakit görebilirsin aracını sen nasıl ona baktıysan aynı şekilde benimde üstüne titreyeceğimden emin olabilirsin. Herşey için teşekkür ederim sizler gibi abi ve kardeşlerimi tanıma fırsatını yakaladığım için mutluyum....

Güzel yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum, dostluğumuz bir ömür boyu baki kalır inşallah.
onur hatırlıyormusun işi başlatan benim ben önerdim selçuğa site dışına verme diye selçukta satmaya niyeti yoktu aslında herşey gel sana 35 e benim arabayı vereyim demesi sende ciddi olunca sözünü yemedi verdi zaten yakışanı odur ağızdan ne çıktıysa odur onurcum sen arabanın selçukta paranın hayrını görün Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

onur hatırlıyormusun işi başlatan benim ben önerdim selçuğa site dışına verme diye selçukta satmaya niyeti yoktu aslında herşey gel sana 35 e benim arabayı vereyim demesi sende ciddi olunca sözünü yemedi verdi zaten yakışanı odur ağızdan ne çıktıysa odur onurcum sen arabanın selçukta paranın hayrını görün Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Hatırlamaz mıyım Ali abi bir nevi sen vesile oldun kısmetimize Allah razı olsun. Benim nihayetinde asıl niyetim SCW üyelerinden bir araca sahip olmaktı ve oldu da çok şükür.. İlk defa araba sahibi oldum ve mutluluğumu anlatamıyorum Ali abi 10 dakikada bir camdan dışarı bakıp duruyorum, çok farklı duygular gerçekten.. Kazasız belasız kullanmayı Allah herkeze nasip etsin inşallah.. :)

adas hayirli olsun valllaha ne diyim durdun durdun 0 gibi arabayi patlattin seni seat almayi dusunen onur bilirdik simdi 1.6 onur bilicez allah kazasis belasiz kullanmayi nasip etsin araci canli gordum 10 numara bi arac onceki sahibi gibi iyi bak ona:)

her iki tarafada hayırlı olsun çok sevindim güzel alışveriş olmuş.
şimdi selçuk ne yapıyoruz kardeşim elini çabuk tutarsan hatta bugun bıle olabılır kırmızının kaporasını verelim başka araç yok çunkı bi xenon ve sunroflu :eek:key:

satanda alanda hayrını görsün:eek:key: eee şimdi ne olacak çöllüüüüüüüüü:p:p:p:p:p:p:p:p

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
Geri
Üst Alt