Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10FA448 Yabancıya Gitmedi..

Valla Kaçırmazdım ama Kadirim FR Konusunda Bayagı Bi hevesliyim..

O degilde Yayları Nasıl Yapıcaz Şimdi..:confused:
Yapcak bisey yok abi aldin bikerepuhahapuhahapuhaha Saka bi yana napalim artik abi acarm konusunu baska arkadasa nasip olur artik sıkıntı yok yani

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
Yapcak bisey yok abi aldin bikerepuhahapuhahapuhaha Saka bi yana napalim artik abi acarm konusunu baska arkadasa nasip olur artik sıkıntı yok yani

Şöle Yapsak Sen onları Bana Opsiyonla (Şimdilik ne Alacıgım Belli Olmadıgından) Eger FR Alırsam Gönderisin böylece Sözümüde Yememiş olurum..

• Beğen
selçuk mesaj kutunu boşaltsana pm atıyorum iletilemiyor

• Beğen
İyi Akşamlar degerli SCW üyeleri ve sevgili arkadaşlarım..
Bildiginiz üzre 10FA448 Plakalı Üzerine titreme derecesinde titizlendigim Beyaz 1.6 Makyajlı Stylance Aracımı Onur ÖZDEMİR "[MENTION=24932]Gfxstyle[/MENTION]" Kardeşimize Satmış Bulunuyorum...
Bu gün Satışı yaptık, 2.5 yıldır ben hayır gördüm (Eski):) Arabamdan ; Umarım Sende Hayrını Görürsün Onur.. Allah Tekerini Düz Bastırsın..:eek:key:

Ayrıca Aracımı Sattım Diye Arabasız Kaldıgımı Düşünmeyin.. Sagolsun Kapı Gibi ALİ Abi [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] var arkamda..:hosgeldin:

Al benim Ateş Topunu (Kırmızı İbiza) Araç Alana Kadar işini gördeyince.. Hakikaten Bu Sitede Tanıştıgım Büyüklerimin Bu siteye ne Kadar Deger Kazandırdıklarını Daha İyi Anladım..

Ancak Burda herkesin Huzurunda Ali abinin benle nasıl dalga geçtigini açıklamadan, Bi "ŞAKA" borcum oldugunu Söylemek isterim.. :D

Kurtlu yörük duramadın demi eşelendin lafı söyledin Aslan'ı vermek durumunda kaldin dımı:)) onur kardesim sanada Selçuğum sanada hayırlı uğurlu olsun..

Ali abi ayrıca buyuk onu söylemeye gerek bile yok,basınındaki Abi'lerimizin davranış kalıplarını gördükçe DOGRU yerdeyim diyorum tekrar..

Selçuk git kardesim bixenonlu sunrooflu kırmızı Fr'ini al...

Kurtlu yörük duramadın demi eşelendin lafı söyledin Aslan'ı vermek durumunda kaldin dımı:)) onur kardesim sanada Selçuğum sanada hayırlı uğurlu olsun..

Ali abi ayrıca buyuk onu söylemeye gerek bile yok,basınındaki Abi'lerimizin davranış kalıplarını gördükçe DOGRU yerdeyim diyorum tekrar..

Selçuk git kardesim bixenonlu sunrooflu kırmızı Fr'ini al...
arkadaşlar utandırıyorsunuz beni araba sizin köpeeeniz olsun demir parçası sonuçta size bişii olmasın

Geri
Üst Alt