Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10FA448 Yabancıya Gitmedi..

Gerçekten çok şaşırdım Selçuk Leonunu sattığına :)Hayırlı olsun iki tarafada..
Ama siteden bir kardeşimize gittiği için de çok memnun oldum açıkçası,Selçuk senden kırmızı bir FR bekliyorum haberin olsun kardeşim...Onurcum sana da hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan Selçuk abinden aldığın emaneti..:eek:key:

Hayırlı olsun selçuk inş gönlüne göre yeni aracınıda sattıgın kadar hızlı bulursun inş :D alanda hayrını görsün güle güle güzel günlerde kullanması dilegimle :)

adas hayirli olsun valllaha ne diyim durdun durdun 0 gibi arabayi patlattin seni seat almayi dusunen onur bilirdik simdi 1.6 onur bilicez allah kazasis belasiz kullanmayi nasip etsin araci canli gordum 10 numara bi arac onceki sahibi gibi iyi bak ona:)

Kardeşim teşekkür ederim iyi dileklerin için, Allah razı olsun. Valla çok ani ve acele oldu Selçuk abi telefonda sohbetimizi ederken birden gerçekleşti planlı ve önceden anlaşılmış bir iş olmadı yani :) Selçuk abimde sağolsun kişiliğine yakışır bir şekilde teklifimi kabul etti bizde söz ağızdan bir kere çıkar hemen kabul ettim 2 günde bitirdik işi hayırlı bir iş oldu anlıcağın.. İnşallah kazasız belasız kullanıcaz canavarı gerçekten titizlikte 1.ci sınıf bir arabaya sahip oldum bu yönden çok şanslıyım :)

her iki tarafada hayırlı olsun çok sevindim güzel alışveriş olmuş.
şimdi selçuk ne yapıyoruz kardeşim elini çabuk tutarsan hatta bugun bıle olabılır kırmızının kaporasını verelim başka araç yok çunkı bi xenon ve sunroflu :eek:key:

Sağolasın Erkan abi güzel düşüncelerin için. Valla ben söyledim Selçuk abiye ama karar yine onun kafası FR'de inşallah güzel bir araç yakalıyacaz :D

Gerçekten çok şaşırdım Selçuk Leonunu sattığına :)Hayırlı olsun iki tarafada..
Ama siteden bir kardeşimize gittiği için de çok memnun oldum açıkçası,Selçuk senden kırmızı bir FR bekliyorum haberin olsun kardeşim...Onurcum sana da hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan Selçuk abinden aldığın emaneti..:eek:key:

Teşekkür ederim Serkan abi benimde en çok sevindiğim nokta bu siteden birisinin arabasına sahip olabildiğim için.. Emanet emin ellerde :D

İyi Akşamlar degerli SCW üyeleri ve sevgili arkadaşlarım..
Bildiginiz üzre 10FA448 Plakalı Üzerine titreme derecesinde titizlendigim Beyaz 1.6 Makyajlı Stylance Aracımı Onur ÖZDEMİR "[MENTION=24932]Gfxstyle[/MENTION]" Kardeşimize Satmış Bulunuyorum...
Bu gün Satışı yaptık, 2.5 yıldır ben hayır gördüm (Eski):) Arabamdan ; Umarım Sende Hayrını Görürsün Onur.. Allah Tekerini Düz Bastırsın..:eek:key:

Ayrıca Aracımı Sattım Diye Arabasız Kaldıgımı Düşünmeyin.. Sagolsun Kapı Gibi ALİ Abi [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] var arkamda..:hosgeldin:

Al benim Ateş Topunu (Kırmızı İbiza) Araç Alana Kadar işini gördeyince.. Hakikaten Bu Sitede Tanıştıgım Büyüklerimin Bu siteye ne Kadar Deger Kazandırdıklarını Daha İyi Anladım..

Ancak Burda herkesin Huzurunda Ali abinin benle nasıl dalga geçtigini açıklamadan, Bi "ŞAKA" borcum oldugunu Söylemek isterim.. :D

hayırlı olsun selçuk abi...

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
Geri
Üst Alt