Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

10FA448 Yabancıya Gitmedi..

Konu, 'Sohbet' kısmında Çöllü tarafından paylaşıldı.

1. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    İyi Akşamlar degerli SCW üyeleri ve sevgili arkadaşlarım..
    Bildiginiz üzre 10FA448 Plakalı Üzerine titreme derecesinde titizlendigim Beyaz 1.6 Makyajlı Stylance Aracımı Onur ÖZDEMİR "@Gfxstyle" Kardeşimize Satmış Bulunuyorum...
    Bu gün Satışı yaptık, 2.5 yıldır ben hayır gördüm (Eski):) Arabamdan ; Umarım Sende Hayrını Görürsün Onur.. Allah Tekerini Düz Bastırsın..:eek:key:

Ayrıca Aracımı Sattım Diye Arabasız Kaldıgımı Düşünmeyin.. Sagolsun Kapı Gibi ALİ Abi @cuprali var arkamda..:hosgeldin:

Al benim Ateş Topunu (Kırmızı İbiza) Araç Alana Kadar işini gördeyince.. Hakikaten Bu Sitede Tanıştıgım Büyüklerimin Bu siteye ne Kadar Deger Kazandırdıklarını Daha İyi Anladım..

Ancak Burda herkesin Huzurunda Ali abinin benle nasıl dalga geçtigini açıklamadan, Bi "ŞAKA" borcum oldugunu Söylemek isterim.. :D

memox, leo54, Absolut ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Sattınmı cidden pek anlayamadım.. :)

Bunu beğendi. gfx bunu beğendi.
  3. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    Satti yaaaa gitti gül gibi araba gittiiiiiiiii gitti gitti

gfx ve Çöllü bunu beğendi.
  4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    alanada satanada hayırlı ugurlu olsun bereketli olsun :eek:key: yok yok ali abinin agzından laf bi kere cıkar :D nisan 1 şakasına var dahaapuhaha

5. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    Olsun kardeşim daha iyilerini alırız sen merak etme hem gençleri kırmamak lazım yabancıya gitmedi istediğin zaman görürsün aslanını bu arada alacağın araba kırmızı olsun sana kırmızı çok yakışıyo

6. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Sattım Sezgin.. İstemeyerekte Olsa Sattım Valla.. Söz Agızdan bi kere çıkar dedik verdik.. Allahtan Yabancıya Gitmedi Site İçerisinde Hala Araba:eek:key:

7. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    :eek:

8. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    hemen araştırmaya başlarız 2 koldann:eek: istanbul tayfa tatlı yesin hem alım satım olsunkii:) bizde yavan pastırmaya talim edelim napakk:cool:

9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    ıkı tarafada hayırlı olsun dusundugunuz araba varmı pekı almak ıstedıgınız

10. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Acil Araç Lazım Şimdi Bana Yoksa Ali Abinin İbizaya El koydum Araç bulana Kadar, Bulamazsam Ona Çökmek Zorunda Kalıcam ALİ Abi..:)

Sayfayı Paylaş