Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi leon style 125 hp Vs 1.4 turbo sport astra 140 hp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence yine de leon arkdaşım da 1.4 140hp lık astra var ben o aracın 9 lt den asagı yaktıgını hıc gormedım:S dedıgınız gıbı astra bıraz yaşlı işi araba dedıgın el frenı olacak :)
astra da el frenı yok yokus kalkıs sıstemı var sport donanımında bu ne ya boyle araba mı surulur :S

Bir çok üretici artık elektronik el frenine gecti.Biz hala elle ugraşalım bır tusa dokunmak varken

yalnız o elektrok el frenı bellı bır hızın ustunde atıyor yanı tutmuyor sız cekın onu 1 e takın hafıf gaz verın gaz artkca bırden el frenı atıyor anlayacagınız en guzelı manuel:)

Abi allah herkesin gönlüne göre versin herkese kazaız belasız kullanmayı nasip etsin bırakın artık ya benim leon um var bana göre benim arabam dünyanın en iyi arabası herkesin malı kendine güzel kardeşim ama şahsen ben donanım olarak hiç bakmadım ama gidip acentada gördüm motora baktığın zaman yerdeki fayansları sayıyosun astrada, adam 50 000 e araba satıyo bi dandik naylonda olsa kartel muhafazası bile koymamış ya ve ek olarak dış görünüşe bakınca astra leonun yanından bile geçemez ha iç görünümdede leon astranın yanına yaklaşamaz

bence yine de leon arkdaşım da 1.4 140hp lık astra var ben o aracın 9 lt den asagı yaktıgını hıc gormedım:S dedıgınız gıbı astra bıraz yaşlı işi araba dedıgın el frenı olacak :)
astra da el frenı yok yokus kalkıs sıstemı var sport donanımında bu ne ya boyle araba mı surulur :S

altında güçlü motorlu bi araç olursa tabiki 9 lt yakar tsi olmayan bi motora göre çok güzel bi yakıt hangi tsi motor 9 lt nin altında yakıyor spor kullanımda?yokuş kalkış destek sistemi kadar güzel bi sistem mi var ayağını %100 FREN den çekiyorsun araba 1 mm geriye gitmiyor bence süper albeni bi sistem.

yalnız o elektrok el frenı bellı bır hızın ustunde atıyor yanı tutmuyor sız cekın onu 1 e takın hafıf gaz verın gaz artkca bırden el frenı atıyor anlayacagınız en guzelı manuel:)

bu sistem çok müthiş bi sistem günümüz savaş uçağı olan f-16 da aynı sistemi kullanıyor gaz kolunu son bulunduğu konumdan itibaren %10 dan fazla ileri hareket ettirince frenler otomatik bırakıyor.astra j de böyle araç sabit el freni çekili gaza dokununca kendi atıyor tutayım el frenini indireyim gibi bi dert yok özellikler bayanlar için vazgeçilmez bi donanım olarak düşünüyorum.

adamım ztn yokuş kalkış sistemı var dıyosun kadının ztn el frenı gıbı bı derdı olmaması lazm sende haklısın o zaman astra j kadın arabası LEon usta şöför arabası değil mi? :)

adamım ztn yokuş kalkış sistemı var dıyosun kadının ztn el frenı gıbı bı derdı olmaması lazm sende haklısın o zaman astra j kadın arabası LEon usta şöför arabası değil mi? :)

bu mantıklı düşünürsen leon da hidrolik direksiyon felan var eski murat 131 serçeler toros lar usta şoför arabası leon :) ise araba sadece araba uzaktan basınca kapıları açılan farları yanan abs asr si olan araba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt