Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi leon style 125 hp Vs 1.4 turbo sport astra 140 hp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AstraF

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar benim forumdaki ilk konum foruma baktım kıyaslama bölümü bulamadım bi leon tutkunu olarak buraya yazmaya karar verdim.bu 2 araçtan birini almayı düşünüyorum.bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.leon un müthiş bi cazibesi var.
aynı şekilde astra nın da kendine özgü iç dizaynı ve yeni yüzü.sizden şunu rica ediyorum kesinlikle leon tartışılmaz astra vb gibi yorumlar yazmayıp şu şu şu sebep den dolayı ben leon u seçiyorum demeniz yeterli.HANGİ ARAÇ HANGİ SEBEP DEN dolayı şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum.

1.4 tsi golf 122 1.4 t 140hp astra karşılaştırmasında golf öndeydi öle değerlendirmişlerdi ama bu durumda astra kasası yeni olduğu için 1 adım önde motoruda güzel :D

astra yeni bir yüz ancak bayi fiyatlarına bakıldıgında arada 10 bın tl lık ucurum var bu yuzden esp +sunroof + şeker beyazı = LEON-UR:)

Ayrıca 1.4t astranın turbosu 1800 devırde acıldıgı ıcın az yakma gıbı bır olanagıda yoktur tsı ıse bu araca gore daha ekonomıktır...

opelde garanti hizmetleri nasıl bilmiyorum ama dogusoto dan arac alırsanız garantisiz arac aldıgınızı bilmenizi isterim.Ben servisle cok sorun yaşadım turbo bozulsa adamlar film cam cekmişsin diyebiliyorlar.o yuzden ben arabamı değiştirdigimde kesinlikle dogusoto grubundan olmucak.ve opel servis konusunda surekli kampanya yapiyor.astraların full versiyonu cok pahalı geldi bana o yuzden alamadım.Leonda cok guzel bir araç ama sorun cıktıgında servis hiçbirşekilde kabul etmiyor.Benim kapılar gıcırdıyor leonda kronik sorun diyolar fitilleri yaglıyolar gonderiyolar.Yeni astra kullanmadım hantal kalıyormu onu kullananlara bi sormak lazım.Bide satmanızdaki kolaylıgı dusunursek astra bence leondan daha onde 2.el pazarında.Leon sadece genc nesile hitap eden bir cihaz.Ben 40-50 yaşında leon kullanan adamı daha trafikte gormedim :)

yeni yüz dediğiniz astra leon çakması allah aşkına ya yan yana koysanıza arada fark yok kelebek camına kadar aynı :)

ayıp olmasın dıye kapı kolunu aynı yere koymamıslar :)

astra yeni bir yüz ancak bayi fiyatlarına bakıldıgında arada 10 bın tl lık ucurum var bu yuzden esp +sunroof + şeker beyazı = LEON-UR:)

araç donanımları arasında dağlar kadar fark var gibi duruyor esp bile opsiyonel mesela kararan dikiz aynası park sensörü bunların bi kısmı yok leon da bu ve motorsal donanım eklendiğini varsayarsak fiyatlar nerdeyse aynı oluyor.

arkadaşım bende 1.4 140 hp astra cosmo + 1+ tsi leon var.. ( leon 2 ay önce satıldı bocanegra aldık )

leon astranın yaına yaklaşamaz bunu peşin ve net söylim.. böyle bir konfor görmedim ben.. iç kalitesi mükemmel zaten..

yeni yüz dediğiniz astra leon çakması allah aşkına ya yan yana koysanıza arada fark yok kelebek camına kadar aynı :)

ayıp olmasın dıye kapı kolunu aynı yere koymamıslar :)

pek zannetmiyorum astra j hb normal bi sw araba kadar uzun nerdeyse hb araba tabiki benzerlik olacak ama pek benzetemedim ben

zevk renk meselesine girer bu ama metin sen astra yı düşünüosun leon kafanda yok bile bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt