1.2 TSI Lpg Montaj | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

1.2 TSI Lpg Montaj

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında eraydem tarafından paylaşıldı.

1. eraydem

eraydem
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    2011 leon 1.2 tsı aracima landirenzo marka özel kıt montajı yapıldı. 2 gün süren montaj ve ayar sonrası hiçbir sorun yok. Lpg gostergesi olmasa aracın lpgli oluşunu kimse farkedemez. Suan için yakıt 20 kuruş ortalama ileriki günlerde daha detaylı bilgileri paylasicam.

OnurGungor ve kamilaltun bunu beğendi.
  2. tolga.gokdemir

tolga.gokdemir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    uwwww benim son derece haber beklediğim bir konuydu bu 1.2 tsi kullanıcısı olarak. Hayırlı uğurlu olsun, sorunsuz kullanmanız dileğiyle...

acaba montaj fotoğrafları yükleyebilir misiniz var ise , birde ne kadar mal oldu acaba ??

tekrar hayırlı olsun.

leo54 ve kamilaltun bunu beğendi.
  3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    3.977
    Ödül Puanları:
    113
    Ooo hayırlı olsun bu kitle birlikte ilkerden biri galiba oldunuz galiba 1.2 lerde

leo54 ve eraydem bunu beğendi.
  4. YEKTA

YEKTA
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    fiyat ne ? 20 krş tüketimi nasıl kullanımda yapıyorsun ?

leo54 ve kamilaltun bunu beğendi.
  5. eraydem

eraydem
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim öncelikle!! Kit 2500 tl.ye mal oldu. Suana kadar ankara içinde kullandım ama az yaksin diye ugrasmadim sonuç 20 kuruş benzinde 32-35 kuruş civariydi.Detaylı olarak uzun yol verilerinide tam olarak cuma günü yazicam. Fotograflarida yarın yüklerin goruntu harika çünkü ortada hiçbirşey yok.

leo54 ve tolga.gokdemir bunu beğendi.
  6. mateach

mateach
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    lpdi sistem mi bahsedilen sistem...

7. atay78

atay78
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.243
    Ödül Puanları:
    113
    yaw bu tsı motorlar hanı ekoomının yanında gucte saglıyordu herkez cok yakıyor dıyor:confused:

8. gallipoli

gallipoli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    hayırlı olsun Eray güle güle kullan.Umarım sorun yaşamazsın.Merak etteiğim bir konuydu burdan izlenimlerini okumayı bekliycem artık.

Burak kim söylüyorki çok fazla yaktığını?benim istanbulda bileşikte genel ortalamam 7.2 litre.şehir dışı normal kullanım 6-6.5 yakıyorum şehir içindede 7.2-8.3 arası yakıyorum.Bu değerlerde kesinlikle az yaktırmak için uğraşmıyorum normal kullanım.1.6 motor kaç yakacaktı? şehir içinde 9-11 lt arası yakıyor 1.6 motor.Üstelik 1.6 motordan iyi yürüyor 1.2 tsi.Ben kullananlar arasında TSİ motor aşırı yakıyor diyen görmedim duymadım daha.Onu diyenler tsi kullanmayıp bir türlü tsi ların özelliklede 1.2 tsi hem 1.6 dan iyi yürüyeceği hemde daha az yakacağını kabullenemeyen arkadaşlar.

9. mehmetelt

mehmetelt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    hayırlı olsun. umarım keyifle binersiniz. asıl bu 1.4 tsi sahipleri için çok güzel haber.

Bunu beğendi. tuğra bunu beğendi.
  10. altıpatlar

altıpatlar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.113
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun...

Bunu beğendi. eraydem bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş