Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km aracımda tornavida izleri

Bende avekten almistim araci benimde bir kapim (sol arka)oyle ama seninkinin 3te1 i kadar iz var yanlizca bir kalida oldugu icin sesimi cikarmamistim hep bundan oluyor iste..tebrikler ne diyeim @bugrasertdemir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Profosyonel bir firmanın 3 kuruş daha fazla kar edeceğiz diye amatör kişileri seçmesi bana hep itici gelmiştir. Bu tip konularda hemen bir avukat ve bilir kişi ile işi çözüme ulaştırmak her zaman kesin çözüm dür. Bukadar salak bir işcilik olabilirmi abi nedir bu valla gene süper sabır varmış güle güle kullanmanız dileği ile aracınızı...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yakin tanidigimda 1.2 tsi leon vardi 5 aylik aracta vuruntu volan sorunu olustu. Garanti kapsaminda motor degisikligi yapilacagi soylendi. Fakat kabul etmedi arac degisikligi talebinde bulundu kendisi ve suan makyajli kasa leon 1.4 tsi dsg act excelens paket aldi ve kendi aracinin fiyatini suan 1.2 tsi leon fiyatindan saydilar. Eger ki ciddi anlamda bilincli sekilde hakkinizi ararsaniz herseyi yapmak zorundalar. Aksi halde tuketici mahkemesine verdiginiz an her turlu siz hem aracinizin ucretini alirsiniz hemde yuksek miktarda tazminat alma hakkiniz var. Dogus oto bunu bildigi icin genelde ilk once kisitli bir sekilde olanaklari saglar. Fakat kullanicinin bilincli haklarindan haberdar oldugunu gordugu an butun kapilarini aciyor. Dusunun makyaj oncesi leonu suan makyajli leon fiyattindan aldi ve uzerine soyledigimi araci 12 bin tl farkla verdi. Hakkinizi arayin siz magdur duruma dusmeyin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt