Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km aracımda tornavida izleri

Doğuş oto tarafından bana ilk bakım hediye ve full link hediye verildi bunun yanında sıkıntılı olan parçalar değişecek cam filmler değişecek ve bu değişenler de servis raporlarına geçmeyecek birde üzerine anlayışım için teşekkür ettiler İspanya'ya Mail atmadım mahkemeye gitmediğim için falan.
Hayırlı olsun. İnsanların haklarını aramasi çok güzel bir şey. İyi olmuş..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı olsun. İnsanların haklarını aramasi çok güzel bir şey. İyi olmuş..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Evet kesinlikle herkesin hakkını araması gerekiyor bu tip durumlarda. Aslında daha fazla uğraşacaktım ama İnanın sinirlerimi bozmak istemedim eğer teslim alırken fark etsem aracı teslim almazdım ama şuan ancak bu kadar uğraşabildim onlarla yoksa daha İspanya Mail atıp işi uzatacaktım ama aracıma seramik yaptırdım plakayı özel seçtim onlara acıdım:) aslında az şey istemişim o kadar teşekkür etmelerinden bunu anladım:) aracımın jantlarını değiştirecektim bilsem onları isterdim:)

Off be kardeşim çok moral bozucubir durum bu..0Km araçta el insaf ya nasıl böyle kıyarlar anlamıyorum.
Sormayın ya benimde çok moralim bozuldu. Hadi kapıları sökmek için uğraştın birini sökerken böyle bir şey oldu diğerlerine yapma aynısını direk bilerek yapılmış gibi Yani ilk görsem teslim almaz değiştirirdim ama şimdi dediğim gibi seramik yaptırdım plaka falan onlara acıdım

ne yap ne et geri ver. BİMER AKİM CİMER yaz gör bak inan bana kardeşim alın bunu de!!! utanmazlık yaptıkları

Vallahi çok sinir bozucu durum. Ben sizin yeriniz de olsam o izli parçaları değiştittirirdim.

son kahpeliği olsun bu doğuşun.
kazasız belasız sürüşler kardeşim
son kahpeliği olsun bu doğuşun.
kazasız belasız sürüşler kardeşim
teşekkür ederim hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah
[doublepost=1495803829,1495803746][/doublepost]
Vallahi çok sinir bozucu durum. Ben sizin yeriniz de olsam o izli parçaları değiştittirirdim.
İzli parçalarda değişiyor tabiki cam filmler de değişiyor bunun yanında ilk bakım ve full link hediye verildi. Oto kuaföre firması da çok özür diliyormuş onlarda aynalarımı kapı eşiklerini bagaj eşiğini falan ücretsiz kaplayacaklarmış

Telafisini yapmışlar tamamdır;)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt