Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km aracımda tornavida izleri

bugrasertdemir

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, doğuş otodan 2017 0km yeni leon aldım aracımı 2 mayısda teslim aldım. Bayide bana cam film hediye edildi. Cam filmler kapılar sökülmeden yapıldığı doğuş tarafından kapıların sökülmesinin kesinlikle yasak olduğu söylenmesine rağmen aracı teslim aldıktan sonra farkettim kapı içindeki döşemelerde kapı açma yerlerinde hep tornavida izleri var. Kapı döşemeleri sökülmüş onu geçtim öyle bir sökülmüş ki hep tornavida izleri. Ve ayrıca yapılan cam filmleri gerçekten inanılmaz kötü her tarafı baloncuklar kaldı ve geçmiyor tozlar kalmış aralarda bezlerin kıl parçaları bile kalmış o kadar kötü işçilik yani. Servise gittiğimde cam filmleri değiştireceğiz ama kapıları biz sökmedik diye idda etti taşeron olan içeride ki cam film yapan firma ama servis kesinlikle söküldüğünü söylüyor. Sizce ne yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim bu durum için ? Cam film bir şekilde değişir ama kapılarım sökülüp takılmış ve hep tornavida izleri mevcut.

Doğuş otoya sikayet maili atın.Bu durum asla kabul edilemez..0km araçta böyle birşey olmamaliydi.Servisin hediye ettiği pasta cila yapalım, cam filmi vs hediye edelim teklifini asla kabul etmeyin arkadaşlar.İşin uzmani bir yere mutlaka yaptirin boyle işlemleri.Lumarr cam filmi yaptirmistim çok memnunum.Geçmiş olsun.

Servisin içerisinde ki Müşteri ilişkileri konuyu inceliyor sökülüp sökülmediğine bakacaklarmış daha dönüş yapmadılar ama servis tarafından söküldüğü tespit edildi sizce nasıl bir yol izlemeyelim ne sonuç çıkar bu olaydan ?

mağdurum diyip yaa şikayet ya da para :)
[doublepost=1495614006,1495613940][/doublepost]araç alırken de bişi istemeyin bunlardan..aracınızı alın hızla uzaklaşın :)

Kesinlikle o hatayı yaptık diğer arkadaşlar yapmasınlar. Nasıl bir çözüm bulacaklar bende merak ediyorum açıkcası kapı iç döşemeleri değiştirmelerini talep edeceğim

benide aradılar seramik kaplama ve cam filmi için kampanya yapmışlar şimdi senin yazdıklarını okuyunca kafamda soru işaretleri belirledi , inşallah seat sorununu çözer

öncelikle geçmiş olsun sıfır araçta bu tarz bir olayın yaşanması üzücü bir durum, servislerin hediye olarak yaptırdığı modifikasyonlardan olabildiğince uzak durun maliyet ve kalite olarak düşük malzemeler kullanılıyor. yapılan işçilik de haliyle vasat oluyor. kapı döşemesini sökerek cam filmi uygulaması yapan yer kalmadı artık. bunu telafi etmek zorundalar ya iç döşeme değişikliği ya da direk araç değişikliği isteyin ya da hazır döşeme sökülmüşken yalıtım falan da talep edin en azından zararı telafi etmeleri için ekstra bir maliyete katlansınlar ki başka birinin de başına gelmesin.

öncelikle geçmiş olsun sıfır araçta bu tarz bir olayın yaşanması üzücü bir durum, servislerin hediye olarak yaptırdığı modifikasyonlardan olabildiğince uzak durun maliyet ve kalite olarak düşük malzemeler kullanılıyor. yapılan işçilik de haliyle vasat oluyor. kapı döşemesini sökerek cam filmi uygulaması yapan yer kalmadı artık. bunu telafi etmek zorundalar ya iç döşeme değişikliği ya da direk araç değişikliği isteyin ya da hazır döşeme sökülmüşken yalıtım falan da talep edin en azından zararı telafi etmeleri için ekstra bir maliyete katlansınlar ki başka birinin de başına gelmesin.
Böyle bir durum için araç değişikliği mümkün olur mu sizce ?

Geri
Üst Alt