Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km aracımda tornavida izleri

benide aradılar seramik kaplama ve cam filmi için kampanya yapmışlar şimdi senin yazdıklarını okuyunca kafamda soru işaretleri belirledi , inşallah seat sorununu çözer
Kesinlikle uzak durun derim döşemeleri sökmemiş bile olsalar bütün camlarda baloncuklar yozlar kalmış bez parçası bile kalmış hepsi sökülecek arka camda sökülecek rezidanslara zarar verebilir diyorlar bence ordan uzak durun
[doublepost=1495617227,1495617128][/doublepost]
araç değişikliği ile korkutup döşemelerin değişmesi sağlanabilir :)
Döşeme değişikliği zaten muhakkak yapacaklar ondan kaçışları yok o halde bırakmazlar döşemeyi:)
[doublepost=1495624668][/doublepost]Seat Türkiye'ye şikayette bulundum onun sonucunu bekleyeceğim eğer çözüme ulaşamazsam İspanya'ya Mail atmayı düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba, doğuş otodan 2017 0km yeni leon aldım aracımı 2 mayısda teslim aldım. Bayide bana cam film hediye edildi. Cam filmler kapılar sökülmeden yapıldığı doğuş tarafından kapıların sökülmesinin kesinlikle yasak olduğu söylenmesine rağmen aracı teslim aldıktan sonra farkettim kapı içindeki döşemelerde kapı açma yerlerinde hep tornavida izleri var. Kapı döşemeleri sökülmüş onu geçtim öyle bir sökülmüş ki hep tornavida izleri. Ve ayrıca yapılan cam filmleri gerçekten inanılmaz kötü her tarafı baloncuklar kaldı ve geçmiyor tozlar kalmış aralarda bezlerin kıl parçaları bile kalmış o kadar kötü işçilik yani. Servise gittiğimde cam filmleri değiştireceğiz ama kapıları biz sökmedik diye idda etti taşeron olan içeride ki cam film yapan firma ama servis kesinlikle söküldüğünü söylüyor. Sizce ne yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim bu durum için ? Cam film bir şekilde değişir ama kapılarım sökülüp takılmış ve hep tornavida izleri mevcut.

geçmiş olsun. Ben de sıfır aldığımda seramik kaplama ve cam filmini bayii ile anlaşan firmaya yaptırma hatasına düştüm. kesinlikle içilikler berbat. Dediğiniz gibi cam filminde hep kabarcık var. 2. kez yaptılar sonuç yine aynı. Açık havada yapıyorlar hem toz konuyor camlara. Seramik desen daha 2 sene olmadan etkisini kaybetmeye başladı. Sıfır araç alan arkadaşlar kesinlikle cam filmi ve seramiği dışarda yaptırsın.

Sizin durumunuz da gerçekten can sıkıcı olmuş. Üstüne giderseniz araç değişikliği çok rahat alabilirsiniz diye düşünüyorum. Çünkü burada ciddi bir yanlış var. İzniniz olmadan kapı trimleri sökülüyor ve araca hasar veriliyor.

Döşemelerde ki plastik aksamlar değişecek İlk bakım ve full link hediyesi ve cam film değişimi yapılacak araç değişimi için çok uğraşmam gerekecekti uğraşamadım açıkcası birde araca seramik yaptırdım plakayı özel istediğim plaka aldım ona da masraf yaptım bu yüzden uğraşmadım araç değişimi ile. Ama jant vs isteyecektim keşke öyle yapsaymışım az şey ile çıktı işin içinden doğuş

Döşemelerde ki plastik aksamlar değişecek İlk bakım ve full link hediyesi ve cam film değişimi yapılacak araç değişimi için çok uğraşmam gerekecekti uğraşamadım açıkcası birde araca seramik yaptırdım plakayı özel istediğim plaka aldım ona da masraf yaptım bu yüzden uğraşmadım araç değişimi ile. Ama jant vs isteyecektim keşke öyle yapsaymışım az şey ile çıktı işin içinden doğuş
tekrardan geçmiş olsun, bakım ve full link hediyesi güzel olmuş :)

Merhaba Hocam,

Bende 2015 de doğuş kartal dan golf araç aldım aracı aldığımda da anlamadım sonradan eve gelince anladım ki, aracın boya üzerinde sanki boya yapıldığı sırada tozlu ortamda yapılmış ve o toz taneleri gibi taneler mevcuttu bana aracı hafta içinde getirmelerini sölediler ortalığı ayağa kaldırdım net üzerinde şikayet sitelerine yazdım, Almanyaya yazdım aracı kapımdan aldılar kille temizlediler geri getirdiler.

yani diyeceğim sonuna kadar git. Para veriyoruz zevkimizin içine ediyorlar.

Geçmiş olsun. En güzel olan şey arabayı teslim almamak olurdu ama iş işten geçmiş. Bence bir gidin durumu izah edip sıkıntılı parçaları değişimi ve cam filminin sökümunu talep edin. Tabi üzerinden zaman geçmiş olması bu durumu sizin aleyhinize çevirir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Merhaba Hocam,

Bende 2015 de doğuş kartal dan golf araç aldım aracı aldığımda da anlamadım sonradan eve gelince anladım ki, aracın boya üzerinde sanki boya yapıldığı sırada tozlu ortamda yapılmış ve o toz taneleri gibi taneler mevcuttu bana aracı hafta içinde getirmelerini sölediler ortalığı ayağa kaldırdım net üzerinde şikayet sitelerine yazdım, Almanyaya yazdım aracı kapımdan aldılar kille temizlediler geri getirdiler.

yani diyeceğim sonuna kadar git. Para veriyoruz zevkimizin içine ediyorlar.

Geçmiş olsun. En güzel olan şey arabayı teslim almamak olurdu ama iş işten geçmiş. Bence bir gidin durumu izah edip sıkıntılı parçaları değişimi ve cam filminin sökümunu talep edin. Tabi üzerinden zaman geçmiş olması bu durumu sizin aleyhinize çevirir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Doğuş oto tarafından bana ilk bakım hediye ve full link hediye verildi bunun yanında sıkıntılı olan parçalar değişecek cam filmler değişecek ve bu değişenler de servis raporlarına geçmeyecek birde üzerine anlayışım için teşekkür ettiler İspanya'ya Mail atmadım mahkemeye gitmediğim için falan.

Geri
Üst Alt