Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Polo GTI

Evet dünya üzerindeki tüm ibiza cupralar 7.2 yapıyor suan. Bakımlısıda bakımsızda :)

Evet modifiye yapmadan slick kuçuk ebat lastik takarsam iyileşir mesela. Diyorumki her araç fabrikada 0-100 deneme şartlarında denenmez. Otoriteler 0-100 denemek için fabrikadaki denenen şartlarımı sağlıyor? Ben o andaki 0-100 e bakarım. İyileşir yada kötüleşir orası şartlara baglı. Polo GTİ agır olmasına ragmen nasıl 6.7 sizce? Pazarlama stratejisi olabilirmi acabaa?

bız onları zaten konustuk olabılcek ıhtımallerı yazdık,emre sanzıman oranı farklıdır dedı ayberk aerodınamı ve agrlık dagılımı olabılır dedı en son almanyaya google dan cevırı yapılıp maıl atıldı cevap beklenıyor:)

bız onları zaten konustuk olabılcek ıhtımallerı yazdık,emre sanzıman oranı farklıdır dedı ayberk aerodınamı ve agrlık dagılımı olabılır dedı en son almanyaya google dan cevırı yapılıp maıl atıldı cevap beklenıyor:)

Almanyaya googleden çeviri yapıp mail attıysanız adamların pek bişey anlıcanı sanmam :D Saçma sapan bir çeviri oluyor :)

Almanyaya googleden çeviri yapıp mail attıysanız adamların pek bişey anlıcanı sanmam :D Saçma sapan bir çeviri oluyor :)

maılı ben atmadım zaten,ben bugun zaman bulursam kendım yazıp atıcam zaten cok sukur almancamız var b vagcı olarak :D

audi a3 ıle seat leon arasında kalıte farkı vardır ama bırakın şu marka fanatıklıgını benım aracım seat olmasına rağmen ayda en az bır kez wv servisinde kontrol edılır ve srvis bolumunde sokup takılan cok golf 5 gordum aralarında ole abartılacak bı fark yok....

audi a3 ıle seat leon arasında kalıte farkı vardır ama bırakın şu marka fanatıklıgını benım aracım seat olmasına rağmen ayda en az bır kez wv servisinde kontrol edılır ve srvis bolumunde sokup takılan cok golf 5 gordum aralarında ole abartılacak bı fark yok....

ortada yapılan fanatiklik varsa oda fark olmadığını iddia etmektir şemun.

ortada yapılan fanatiklik varsa oda fark olmadığını iddia etmektir şemun.

emre aferdersın s.çayım seata cokta umrumda ısterse kotu arac olsun umrumda degıl ama arada ole buyuk bır fark yok zaten kullanılan malzemelerın %90 ı aynı.... golfun kalıtesının aktıgı modeller bana gore 1,2,3,4 okadar.... cogu marka bellı bı kalıteye ulastı artık..

emre aferdersın s.çayım seata cokta umrumda ısterse kotu arac olsun umrumda degıl ama arada ole buyuk bır fark yok zaten kullanılan malzemelerın %90 ı aynı.... golfun kalıtesının aktıgı modeller bana gore 1,2,3,4 okadar.... cogu marka bellı bı kalıteye ulastı artık..

Bak burda haklı

Geri
Üst Alt