Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Polo GTI

Bu aracın donanımı tam olarak nedir nette sitesinde bulamadım boş falan değilse fiyatı çok uygun altura gittim bugün 43 bine bırakmışlar aracı birisine ibiza cupradan düşük olması fiyatı beni çok şaşırttı:)

Guten Tag, sehr geehrter Dr. Gürsoy,

danke, dass Sie sich an uns wenden!

Auf die Beschleunigung von Kraftfahrzeugen haben viele Faktoren einen mehr oder weniger großen Einfluss. Zu den bedeutenden Aspekten zählen die Karosserieform, das Fahrzeuggewicht, die Getriebeübersetzungen und äußere Einflüsse wie Fahrstrecke, Witterungsbedingungen etc, denen ein Fahrzeug ausgesetzt ist. Je nach Bauart und Ausstattung können daher bei verschiedenen Fahrzeugmodellen trotz identischer Motorisierung unterschiedliche Beschleunigungswerte gemessen werden.

Haben Sie noch weitere Fragen? Wir sind gerne wieder für Sie da.
Mit besten Grüßen

i.V. Ralf Meyer i.A. Johannes Pilgenröder
VS-Kundenbetreuung VS-Kundenbetreuung
--
SEAT Deutschland GmbH
Vertrieb Service-Kundenbetreuung
Starkenburgstraße 10
64546 Mörfelden-Walldorf
arkadaşlar almanyadan cevap geldi ibiza cupra ile polo gti arasındaki 0-100 farkını sormuştum ben çeviremedim biri çevirrse güzel olur

dıger konudada yazdım Sami ,adam net olarak b cevap vermemıs soruya,bızım burda soyledıgımız genel seyler hepsı,arabanın agırlıgı vıtes oranları falan etkılı olabılır yazmıs,onu bızde bılıyoruz zekı alman :)

dıger konudada yazdım Sami ,adam net olarak b cevap vermemıs soruya,bızım burda soyledıgımız genel seyler hepsı,arabanın agırlıgı vıtes oranları falan etkılı olabılır yazmıs,onu bızde bılıyoruz zekı alman :)

=D =D ordaki elemann tekidir bi işe yaramayan .....şhowroomlardada öle gidiyoruz ben adamlardan daha çok şey biliorum araç hakkında

kurtbilin de dediği gibi ..adam sebep söylemiş..
iki araba arasındaki ağırlık farkı-arabanın kasası yani hatları--viteslerin güç aktarımı--yol koşulları yani asfaltın yolun yapısı--hava koşulları--buna rağmen aynı motor gücüne sahip motorlar..buna rağmen model yılı ve aynı donanıma sahip araçların hızlanmalarında farklılıklar görülebiliyor vs demiş kestirip atmış ama gene sorularınız olursa bana yazabilirsiniz diyor

Geri
Üst Alt