Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza ayak dayama

ekol25

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yeni ibizalarda halı olan ayak dayama yerine bi çözüm bulan var mı acaba? aracımda otm. olduğu için hemen kirleniyor renk değiştiriyor.
birde servisten aracı alırken hediye olan park sensörünün hassasiyeti berbat arabaya 50 cm kala ötmeye başlıyor aynı skınıtıyı yaşayan var mı?
şimdiden evaplarınız için teşekkürler

birde hazır konu açmışken kol dayama taktıran var mı?varsa kaça taktırdı?

aynen arkadaşım , sıkıntılar ortak :)) park sensörü şaka gibi birşey :) napalım alışacağız...ön kol dayama ya 270 ya 350 ye çıktı ( işçilik dahil ) ama faturaya bakmam gerek baktığımda mesaj atarım...

valla müşteri memmuniyeti adına beni doğuş aradı sıkıntı felan var mı diye
park sensörünü söyledim bir ara gelin bakalım dediler göya hediye ama dandik orjinal değil zatende bari kaliteli birşey taksalardı
bu ara gidecem aldığım bayiye serviste baktıracam ya sökün dicem ya adam gibi bişi takın yoksa gisip dışarda taktıracam

o yüzden ben sensör istemedim daha doğrusu üstelemedim az para olunca ayarlıycam şekil bişey

valla müşteri memmuniyeti adına beni doğuş aradı sıkıntı felan var mı diye
park sensörünü söyledim bir ara gelin bakalım dediler göya hediye ama dandik orjinal değil zatende bari kaliteli birşey taksalardı
bu ara gidecem aldığım bayiye serviste baktıracam ya sökün dicem ya adam gibi bişi takın yoksa gisip dışarda taktıracam

Yani serviste senin aracına orjinal olmayan bi aksesuar taktılar?..

kol dayama orj 320 ye taktırdım ben park sensorumde gayet iyi bi sıkıntım yok şu an için :) onu ayarlarlar merak etme

walla benim park sensorde de sorun yok gayet güzel park ettiriyor:D

kol dayama içinde bostancıdan buldum bitane 50 flan güzele benzio

serviste 350 veremem ufacık seye:D

onun yerine yay takarım daha makbule gecer:D

Geri
Üst Alt