Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza ayak dayama

Bu ayak dayama uygulaması nasıl yapılıyor vida yeri hazır varmı bu golflerin ayak dayamasını alsak oturuyormu direk?

aldığımızda hediye ettikleri park sensorleri geri vitese takıldığ an çalışmaya başlıyo 1metre çember içerisinde aktif olarak çalışıyoor ancak sesi çok az.. bunu arttırmanın bi yolu yokmu? sesi duymak için tüm dikatini o sese vermek gerek :(

arkadaşlar yeni ibizalarda halı olan ayak dayama yerine bi çözüm bulan var mı acaba? aracımda otm. olduğu için hemen kirleniyor renk değiştiriyor.
birde servisten aracı alırken hediye olan park sensörünün hassasiyeti berbat arabaya 50 cm kala ötmeye başlıyor aynı skınıtıyı yaşayan var mı?
şimdiden evaplarınız için teşekkürler

Merhaba,

ben kipadan 1 TL ye siyah ve ince bir paspas aldım, kauçuk paspasın altına yerleştirdim. Arka tarafı pürüzlü olduğu için kayma yapmıyor, ince olduğu içinde kolay şekil alıyor. Kirlendiğinde çıkarıp yıkayabiliyorsun. Böylece kirlenmiyor.

Kol dayama için 60 TL ye çok fonksiyonel bir parça taktırdım, yükseklik ayarı, ileri geri hareketi, içine birşeyler konabilmesi güzel. Sarsıntılarda tıkırtı yapmıyor.

Geri park sensörünü Cenmax taktırdım, 135 TL, içeriye konan ledli göstergeyi aynanın üzerine taktılar, kaç cm kaldığını da gösteriyor. Deneme yaptım, çok başarılı.

Geri
Üst Alt