Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza ayak dayama

burda bocanegra ya montajlı halde görebilirsin..
kendi uygulamamdır..(halıya plastik parça monte ettikten sonra üstüne yapiştirdim.)
16kqjic.jpg

burda bocanegra ya montajlı halde görebilirsin..
kendi uygulamamdır..(halıya plastik parça monte ettikten sonra üstüne yapiştirdim.)
16kqjic.jpg

kapı kollarına piano black servisten mi aldın? bocanegrada yoktu sanırım onlar o gun serviste inceledim ole bir detay hatırlamıorum.

ya ben kapyı komle piano black yapmayı dusunuorum. cok masraflı olur mu acaba? bir tane sarı leonda görmiştüm club seat yazıordu kapıda falan cok guzeldi.

ya ben kapyı komle piano black yapmayı dusunuorum. cok masraflı olur mu acaba? bir tane sarı leonda görmiştüm club seat yazıordu kapıda falan cok guzeldi.

sert plastikler de sorun yok atma kabarma olmaz, fakat bizim kapilar da komple boyanacak dedigin geniş yer yumusak plastik..atma yapar..
yani şöyle söylim parmagini basinca içe göçen plastik yüzeyler sorun cıkarır kısa zmnda..
masraf konusuna gelince fazla üzmez :)

Uploaded with ImageShack.us

bahsettiğin yer siyahla cizdiğim yerin içi dimi? ben oranın dısında kalan yerleri yapmak istiorum komple piano black. oralarda sıkıntı olmaz heralde zbiraz desenler var biliosun :) oraları zımparalarıp boyarlar die dusunuorum. ve orarlar sert plastik bi sorun cıkartmaz heralde.

dsg lerde gaz pedalı fren + ayak dayama kayadibinden montaj dahil 400tl gibi bi rakama aldım

Uploaded with ImageShack.us

bahsettiğin yer siyahla cizdiğim yerin içi dimi? ben oranın dısında kalan yerleri yapmak istiorum komple piano black. oralarda sıkıntı olmaz heralde zbiraz desenler var biliosun :) oraları zımparalarıp boyarlar die dusunuorum. ve orarlar sert plastik bi sorun cıkartmaz heralde.

çizdigin yer yumusak geri kalanı sert evet..
fakat o geri kalanda çukur desenli boyayacak usta seni daha iyi aydinlatacaktir..
sert plastikde sorun ckacagini zanetmyrum

Geri
Üst Alt