Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezmi abim bana yazılan özel mesajı malesef eşimde okudu çok zoruma giitti ve bunu kafamda kişiselleştirdim zaten bu yazı bana pazar akşamı yazıldı sanırım... Burda allayıp pullamamın anlamı olmaz ben kimseye haksızlık yapmadım bırakıp giderim de demedim herkese de söyledim bırakıp pes etmek yok eğer burdaysak doğrularımıza sahip çıkıcaz... telefonla arayıp bunu anlatmakta istemedim ona bende saygılı konuşmadım ancak küfürde etmedim özel mesajlarda duruyo zaten mesajlar... ben sana demiştim buluşmada bize kötü de lazım kötü olmazsa iyinin kıymeti bilinmez diye ama olay çirkin bi hal aldı yanlış birşey yazdım yada telafuz ettiysem herkesten özür dilerim ama ben doğru bildiğimi yapmaya çalıştım... Konuya olan hassasiyetin için teşekkür ederim Cezmi abi....:eek:key:

benım kıymetımı anladın demı abı :D:D

Cezmi abim bana yazılan özel mesajı malesef eşimde okudu çok zoruma giitti ve bunu kafamda kişiselleştirdim zaten bu yazı bana pazar akşamı yazıldı sanırım... Burda allayıp pullamamın anlamı olmaz ben kimseye haksızlık yapmadım bırakıp giderim de demedim herkese de söyledim bırakıp pes etmek yok eğer burdaysak doğrularımıza sahip çıkıcaz... telefonla arayıp bunu anlatmakta istemedim ona bende saygılı konuşmadım ancak küfürde etmedim özel mesajlarda duruyo zaten mesajlar... ben sana demiştim buluşmada bize kötü de lazım kötü olmazsa iyinin kıymeti bilinmez diye ama olay çirkin bi hal aldı yanlış birşey yazdım yada telafuz ettiysem herkesten özür dilerim ama ben doğru bildiğimi yapmaya çalıştım... Konuya olan hassasiyetin için teşekkür ederim Cezmi abi....:eek:key:

sen gercekten cok efendı birisin serhat...bısey yazdıgında ozellıkle dıkkat edıyorum buna..canını sıkma..

neyse bunu genel olarak yazıyorum..cahillik yapmıs bırının ardından bukadar kelime sarfetmemiz bile yersiz,ancak üzülen dostlarımız kırılan arkadaşlarımız oldu..Yüce mevlam haksızın yanlısın cezasını mutlaka verir..siz sineye cekin,hayatta daha karşımıza neler cıkıcak neler..bunun gibi ne olaylar yaşanıcak.. sakin olun sukunetinizi muhafaza edin ki..serhat gibi efendiliğiniz ile kazanın...

14 sayfanın hepsini okudum ama olayın tam olarak ne olduğunu anlayamadım bilgilendirecek kimse yok mu:confused:

Birisine falan mı sarktı bu şahıs noldu

benım kıymetımı anladın demı abı :D:D

Anladımda Nerdesin Sen :)

sen gercekten cok efendı birisin serhat...bısey yazdıgında ozellıkle dıkkat edıyorum buna..canını sıkma..

Saolasın Hakan Evlilik İnsanı Yapacağın Hertürlü Harekette Bir Daha Düşünmeye Davet Ediyor Bekar Olsam Davranışım Çok Daha Farklı Olurdu Elbet Ancak Düşünmek Sakin Olmak ve Akıllı Davranmak Zorundayım Çünkü Tek Değilim Tek Düşünemem Ancak Elbet O Mesajın Hesabını Sorulcak Çok Canımı Sıktı Ama Acelem Yok....:eek:key:

Anladımda Nerdesin Sen :)

Saolasın Hakan Evlilik İnsanı Yapacağın Hertürlü Harekette Bir Daha Düşünmeye Davet Ediyor Bekar Olsam Davranışım Çok Daha Farklı Olurdu Elbet Ancak Düşünmek Sakin Olmak ve Akıllı Davranmak Zorundayım Çünkü Tek Değilim Tek Düşünemem Ancak Elbet O Mesajın Hesabını Sorulcak Çok Canımı Sıktı Ama Acelem Yok....:eek:key:

: ya tamam sen bi sakın ol :) anladın sen.. :=)

Yav bu guzel gunun adına pasta yaptırdık resmını koyduk bı allhın kulu yorm yapmams beynmemıs :eek::eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt