Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne olup bittigini bilmiyorum ama madur olan arkadaslara gecmis olsun..Umarim bir daha bu tarz seyler yasamazlar.

Güzel yazı Serhat tebrikler,yazılanları baştan sona okudum.Doğru müdahale yapılmış,son zamanlarda gruplaşmalar oluyordu isabet olmuş..

Herkes anladı zaten anlanmayacak birşey yok herşey ortada bası olaylar yüzünden giden arkadaşlarımız yakında geri gelir kin tutcaklarınıda sanmıyorum hiç herkes hemfikir sonuçta...

Cezmi abinin yaptığı açıklama yerinde sanıyordum.

Sessizlikle konuyu takip ediyorum bende :)

Bu olayları başından beri takip ediyorum.yeri geldi,bazı şeylerin abartıldığını suyunun çıktığını dile getirdik..özellikle Serhat abiyle bu konuyu çok konuştul..ona yapılan terbiyesizlik bir yana buluşmada bayan arkadaşımıza yapılanın lugatta adı yok.buraya başka şeyler yazmak geliyor içimden ama saygımı bozmucam..Cezmi abi zaten gerekeni her zaman olduğu gibi yapmış..aramızda böyle çürük çarıklara yer yok,bunu da görmüş olduk..Ayberk ve Emre gibi ben de o çocuğun konularıyla dalga geçtim altında paylaştığım resimlerle..5 6 kişi ne olduğunu anlamıştık..demekki o kız arkadaşımıza yapılan saygısızlık sonucu herkes anlamış..Cezmi abi sana çok teşekkür ederim

aybarsım.. ben kişiyi kaybetmekten yana asla değilim bir insanı kaybetmek kadar hayatta kolay bişey yok. bu çevremdede aynı,insan kazanmak kadar daha güzel ne olabilir kazanmak içinde inan çok şeyde kendimden feda edebilirim belki biraz zor ama öyle benim yapım bu.sebep sebep te yok:)

resimler sitede duruyor tuba..çağlar verir sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt