Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az daha dursaydı, aslında sCw yi ben kurdum diye konu açardı bu mırtıp:D:D

ben bu sahıs ın yalanıyla falan ılgılenmedım ıyı ınsandır dedım gectım ancak org sırasında yaptıgı bı hata dan dolayı hatta bı kac hata dan dolayı artık nefretımı kazandı

sıtemızden bır arkadasımızın bayan arkadasının fotograf makınesını alıp ıcındekı resımlerı kendı bılgısayarına attım dedı ve kızın makınesınden sıldı sonra bır baktık resımler yok.. uzerıne gıttıgımızde ozgurun laptop una attım dedı ozgure gıttık ozgur abı benım haberım yok oyle bı sey yok dedı sonra kendı bılgısayarında oldugunu ıtıraf ettı (arkadaslarımızın makınede ozel resımlerıde var ) daha sonra kız ısrar etmıs ve bı gun ben sana getırırım bılgısayarına atarım resımlerı demıs(senın bu kızla ne ısın var ?? nerde goruseceksın ?? ) daha sonra ben uzerıne gıttım konunun boyle bagıra cagıra kendını haklı cıkarmaya calıstı sonrada gıttı resımlerı getırdı attı gerı !!!

belkı yalanların bı zararı yoktur bıze ama !!!! bu ŞEREFSİZLİK cok zararlı bır sey

+1

Saol Cezmi abi Başımızdan hiç eksik olma............:eek:key:

+1

Bu olayları başından beri takip ediyorum.yeri geldi,bazı şeylerin abartıldığını suyunun çıktığını dile getirdik..özellikle Serhat abiyle bu konuyu çok konuştul..ona yapılan terbiyesizlik bir yana buluşmada bayan arkadaşımıza yapılanın lugatta adı yok.buraya başka şeyler yazmak geliyor içimden ama saygımı bozmucam..Cezmi abi zaten gerekeni her zaman olduğu gibi yapmış..aramızda böyle çürük çarıklara yer yok,bunu da görmüş olduk..Ayberk ve Emre gibi ben de o çocuğun konularıyla dalga geçtim altında paylaştığım resimlerle..5 6 kişi ne olduğunu anlamıştık..demekki o kız arkadaşımıza yapılan saygısızlık sonucu herkes anlamış..Cezmi abi sana çok teşekkür ederim

+1

Az daha dursaydı, aslında sCw yi ben kurdum diye konu açardı bu mırtıp:D:D

+1

Serhat abi bu konuyu ne zaman açacak diye uzun zamandır düşünüyordum. Herşey çok yerinde olmuş. Serhat abi ve Cezmi babaya teşekkürler..

aybarsım.. ben kişiyi kaybetmekten yana asla değilim bir insanı kaybetmek kadar hayatta kolay bişey yok. bu çevremdede aynı,insan kazanmak kadar daha güzel ne olabilir kazanmak içinde inan çok şeyde kendimden feda edebilirim belki biraz zor ama öyle benim yapım bu.sebep sebep te yok:)

Senin iyi niyetini zaten çok iyi biliyorum Cezmi abi..ama bazen suistimal ediliyor işte böyle

ülen serhat madem bu kadar sıkıntın vardıda şimdiye kadar ne diye sıktın kendini..daha cumartesi beraberdik

Bende böle bır olayın basından berı umut arkadasımz sayesınde farkındaydım ama uzaktan ızlıyordum sadece tsekkurler cezmı baba tsekkurler serhat abı ınsanları aydınlattın Ve benden herkeze SCW pastası Umarım herkez beyenır bıraz amatör ama :D:D

14884116401525696973415.jpg

tabıkı en buyuk dılım cezmi babaya ve Serhat abıye tsekkurler tekrar :)

ülen serhat madem bu kadar sıkıntın vardıda şimdiye kadar ne diye sıktın kendini..daha cumartesi beraberdik

Cezmi abim bana yazılan özel mesajı malesef eşimde okudu çok zoruma giitti ve bunu kafamda kişiselleştirdim zaten bu yazı bana pazar akşamı yazıldı sanırım... Burda allayıp pullamamın anlamı olmaz ben kimseye haksızlık yapmadım bırakıp giderim de demedim herkese de söyledim bırakıp pes etmek yok eğer burdaysak doğrularımıza sahip çıkıcaz... telefonla arayıp bunu anlatmakta istemedim ona bende saygılı konuşmadım ancak küfürde etmedim özel mesajlarda duruyo zaten mesajlar... ben sana demiştim buluşmada bize kötü de lazım kötü olmazsa iyinin kıymeti bilinmez diye ama olay çirkin bi hal aldı yanlış birşey yazdım yada telafuz ettiysem herkesten özür dilerim ama ben doğru bildiğimi yapmaya çalıştım... Konuya olan hassasiyetin için teşekkür ederim Cezmi abi....:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt